TurkNet zam gelir mi?

• Konuyu başlatan unut
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 1B

unut

Hectopat
Makaleler
7
Daha fazla  
TurkNet, 140 TL zamından sonra 2023'e kadar zam olmayacak demişti. Ancak Haziran'da Türk Telekom'un genel %67 yapacağı zam söylendi. Bu zam sizce TurkNet'i etkiler mi? Taahhüt olmadığı için geçmeyi düşünüp düşünmediğimde kararsız kaldım.

Tamamen doğru. Kendileri söylüyor yalan değil. Yani teknik olarak bir taahhüt sayılır mı, sözlerini tutarlar mı bilmem ama bu kendi sözleri. Göz göre göre zam yapacaklarını sanmam.

Tamamen doğru. Kendileri söylüyor yalan değil. Yani teknik olarak bir taahhüt sayılır mı, sözlerini tutarlar mı bilmem ama bu kendi sözleri. Göz göre göre zam yapacaklarını sanmam.
Bilmiyorum ustam ben TurkNet kullanma fikrindeyim, ama aile büyükleri taahhüt yok güvence yok 2 ay sonra 400 yaparlarsa ne yapıcaz gibi saçma bir mantıkla baktıkları için ikna etmeye çalışıyorum. İkna edemezsem gidip aylık 140 lirayı, Turk Telekom'a 35 Mbps taahhüt yaptırıp vericek. 100 alabilirken, bi insan neden 35'le yetinir anlamıyorum. Zaten 25 yetmiyor, 35 ne değiştirecek?

Bilmiyorum ustam ben TurkNet kullanma fikrindeyim, ama aile büyükleri taahhüt yok güvence yok 2 ay sonra 400 yaparlarsa ne yapıcaz gibi saçma bir mantıkla baktıkları için ikna etmeye çalışıyorum. İkna edemezsem gidip aylık 140 lirayı, Turk Telekom'a 35 Mbps taahhüt yaptırıp vericek. 100 alabilirken, bi insan neden 35'le yetinir anlamıyorum. Zaten 25 yetmiyor, 35 ne değiştirecek?
Şu ana kadar sabit fiyat garantisi verdikleri pek görünmemiştir. Altyapınız Fiberse Netspeed ve Türknet modem kirası bedeli bile almıyor.

Eğer anormal bir bedel talep edilirse mecbur sözlerinden dönecekler. Yoksa Haziran 2023'e kadar aynı fiyattan vermeleri gerekir.

Geri
Yukarı