TurkNet vs. GIBIRNet vs. Millenicom

WaxyLocket

Decipat
Dediğim gibi TurkNet kullanıyorum 35/ 6 altyapı 75 megabite kadar destekliyormuş, sözde ben inanmıyorum ama neyse 10TL para verip TurkNet mi kullanmaya devam mı edeyim yoksa GIBIRNet veya Millenicom gibi sağlayıcılara mı yöneleyim? Tahatütlü kullanmayı düşünmüyorum, bir de sözde bizim burada HiperNet altyapı varmış. Kuzenlerim aynı apartmanda 5ms ping var, Türk Telekom kullanmadan bundan faydalanabilirim miyim?

35/6 millenicom kullanıyorum VDSL aynı şekilde alt yapı max 75 mbps speed test ile millenicomun dandik tplink modemi ile 32-33 mbps arası hız alıyorum indirmeler 3,4-3,8 mb/s arası modem dışında şikayetim yok

Eğer paranız varsa TurkNet nasıl inanmıyorsunuz? Başka sitelerdede sorgulayınca bu değerleri söyler eğer Superonline gibi bir altyapınız yoksa.

Dediğim gibi TurkNet kullanıyorum 35/ 6 altyapı 75 megabite kadar destekliyormuş, sözde ben inanmıyorum ama neyse 10TL para verip TurkNet mi kullanmaya devam mı edeyim yoksa GIBIRNet veya Millenicom gibi sağlayıcılara mı yöneleyim? Tahatütlü kullanmayı düşünmüyorum, bir de sözde bizim burada HiperNet altyapı varmış. Kuzenlerim aynı apartmanda 5ms ping var, Türk Telekom kullanmadan bundan faydalanabilirim miyim?

Paranız varsa TurkNet kullanın nasıl inanmıyorsunuz anlamadım ben? Gayet stabil bir hız sunuyorlar ve güvenilirler.

Paranız varsa TurkNet kullanın nasıl inanmıyorsunuz anlamadım ben? Gayet stabil bir hız sunuyorlar ve güvenilirler.

Hocam hatayda oturuyorum burada Vodafone mesela dediler 75 MB interneti sağlayacaz dediler adamlar daha interneti açamadılar sözde internetim 35/6 pingim 25 civarı Twitch'te eterernet ile bağlıyım 1. port 720p yayın izleyemiyorum daha databasede o kadar fazla port var ki bazen yığılma oluyor özellikle yazın YouTube video izleyemeyebiliyorum eskiden 6 MB falan internetle yayın izleyebiliyorudum 2017 de yani artık ne firmalara falan güvenim kalmadı ileride gelir biri fiber çeker bu da en az 10 sene. O zamana kadar veya taşınana kadar zor hocam.

Eğer paranız varsa TurkNet nasıl inanmıyorsunuz? Başka sitelerdede sorgulayınca bu değerleri söyler eğer Superonline gibi bir altyapınız yoksa.

Hocam Türk Telekom altyapısı 10 kişilik yerden 1000 kişi geçiyor sözde Türkiye'nin %85 fiberli olacaktı adamlar ne izin veriyorlar ne iş yapıyorlar.

Geri
Yukarı