TurkNet vs Kablonet

TurkNet VS Kablonet

• Oy verenlerin toplamı
    40
  • Anket kapandı .
Kablonet sonucu:
Eki Görüntüle 1648630

TurkNet sonucu:

Eki Görüntüle 1648633

Sizce nasıl hocam? Hangisini tercih etmeliyim? Sizi de yeterince sıktım ama.

Hız olarak Kablonet.
Performans kalite yatırım TurkNet.
Şimdi siz hız mı istiyorsunuz? Kaliteli performanslı yatırımlı bir şirket mi?
Ayrıca Türk Telekom altyapısı zaten sizde mevcut. Neden sadece TurkNet 100+ şirket mevcuttur.

Hız olarak Kablonet.
Performans kalite yatırım TurkNet.
Şimdi siz hız mı istiyorsunuz? Kaliteli performanslı yatırımlı bir şirket mi?
Ayrıca Türk Telekom altyapısı zaten sizde mevcut. Neden sadece TurkNet 100+ şirket mevcuttur.
Biz zaten TT'yi düşünüyorduk babamla. Kablonet de babama ucuz geldiği için onu da gösterdim ve sevdi Kablonet'i de. Ben de övülen TurkNet ile Kablonet'i bu konuyla karşılaştırmak istedim. Kalite bizim için daha iyi olacaktır diye düşünüyorum bir de. Hız da önemli, fakat kalite daha da önemli. Bu yüzden TurkNet öneriyorsunuz, değil mi?

Kablonet sonucu:
Eki Görüntüle 1648630

TurkNet sonucu:

Eki Görüntüle 1648633

Sizce nasıl hocam? Hangisini tercih etmeliyim? Sizi de yeterince sıktım ama.

Telekom altyapınız 1000 Mbps kadar destekliyor TurkNet en fazla 100 Mbps paketi olduğu için öyle gösteriyor. Türk Telekom altyapısı her türlü daha iyi. 100 Mbps üstü hız istiyorsanız bütçe söyleyin eğer 100 Mbps istiyorsanız TurkNet alın.

Biz zaten TT'yi düşünüyorduk babamla. Kablonet de babama ucuz geldiği için onu da gösterdim ve sevdi Kablonet'i de. Ben de övülen TurkNet ile Kablonet'i bu konuyla karşılaştırmak istedim. Kalite bizim için daha iyi olacaktır diye düşünüyorum bir de. Hız da önemli, fakat kalite daha da önemli. Bu yüzden TurkNet öneriyorsunuz, değil mi?

2 firma arasında TurkNet. Bizlere alternatif firma önerilerini kapattığınız icin X firmaları maalesef ki burada öneremiyorum bu konuda :)
Türk Telekom altyapısında 1000MBPS'e kadar kullanbilirken Kablonet 500Mbps'e kadar sunmakta.

Telekom altyapınız 1000 Mbps kadar destekliyor TurkNet en fazla 100 Mbps paketi olduğu için öyle gösteriyor. Türk Telekom altyapısı her türlü daha iyi. 100 Mbps üstü hız istiyorsanız bütçe söyleyin eğer 100 Mbps istiyorsanız TurkNet alın.

Aynen oyle kişi hakklı TurkNet 250TL + 350TL olacak deniliyor bir dahaki zamda haziran da mı ne.
100Mbps'e 250TL verilmez hele 350TL'e olsa hiç verilmez.

100 Mbps yeter. Bir de 7-8 yıllık binada 1000 Mbps internet hizmetinin olduğundan emin değilim.

Aynen oyle kişi hakklı TurkNet 250TL + 350TL olacak deniliyor bir dahaki zamda haziran da mı ne.

Türk Telekom'un paketi var taahhütlü. TT'de kaliteli.

1674933326796.png

Biz de aslında taahhüt düşünmüyoruz. Fakat ucuz, kaliteli ve hızlı olursa elbet geçeriz taahhütsüz olsa bile.

7-8 yıllık diye niye takılmasın fiber? Bir de var yani olmama ihtimali yok.
Var, fakat 1000 Mbps hızına kadar fiber olduğundan emin değilim.

Türk Telekom'un paketi var taahhütlü. TT'de kaliteli.

Eki Görüntüle 1648648

Türk Telekom ve Millenicom kullanıcısıyım. Ondan önce Netspeed, TurkNet kullandım memnun kalmadım ama TT ile Milleni kullanıyorum senelerdir. 1 tane sorun gormedim.
Türk Telekom fiyatan dolayı kapatıp fixnet veya Milleni yapacağım.
Millenicom ile Türk Telekom arasında 0 fark var aynı pingi vermekte bunu Milleni yatırım kalitesi ile alakalı.
Aynı routing olmasa bile. TT routinginin tamamından yararlanması güzel bir stabil rotası olduğunun anlamına gelmesidir.
Fakat fixnet bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı