TurkNet vs. Milenicom

YAPA mevcut değil oturduğum yerde VAE kullanıyorum bakalım sıkıntı yaşamam umarım diyelim o zaman.
Umarım yaşamazsın ama insanlara dediğim koşullarda TurkNet önerme. Sıkıntı yaşar kurtulamaz vebali boynuna kalır. Bir de arkandan laf atarlar. Şahsen ben TurkNet'te kullandım zamanında, ve arkalarından çok iyi şeyler söyledim.

Millenicom al daha iyi olur bir sorun olursa sor yardımcı olurum.
Aslında böyle konuları Technopat'a açmanız daha yararlı olur.

TurkNet'i Gigafiber ya da YAPA altyapısı olmadığı sürece önermiyoruz.
Benim oturduğum yerde YAPA gösteriyor ama altyapı Türknet'in demek doğru olmaz. Daireye, odaya kadar uzanan altyapıyı o firma çektiyse o firmanın altyapısıdır derim. Halihazırda olan altyapıyı santrale koydukları kendi portlarına takıyorlar.

Aslında böyle konuları Technopat'a açmanız daha yararlı olur.

Benim oturduğum yerde YAPA gösteriyor ama altyapı Türknet'in demek doğru olmaz. Daireye, odaya kadar uzanan altyapıyı o firma çektiyse o firmanın altyapısıdır derim. Halihazırda olan altyapıyı santrale koydukları kendi portlarına takıyorlar.
Maalesef ders çalıştığımdan ve DA Forumda çok aktif olup orayı daha samimi bulduğumdan ve Technopat'ın sıkı kurallarıyla aram pek iyi olmadığından dolayı burada fazla dolaşmıyorum. YAPA dışında farklı altyapın varsa senin için daha iyi olabilir çünkü TurkNet cidden insanların burnunu sürtmeden bırakmıyor.

Geri
Yukarı