TurkNet vs. Millenicom vs. NetSpeed

Jukac

Hectopat
Arkadaşlar, 80 Mbps VDSL altyapım var. Şu an Vodafone ADSL kullanıyorum ve ayın 18'inde sözleşmem bitiyor. Bu saydığım 3 firmadan en kaliteli hizmet sunan hangisi? Oyun oynadığım için ping değerleri de önemli. VDSL destekleyen modemim de yok. Bu firmalar veriyor mu? Ve son olarak ayın 18'inde sözleşmem bitiyor. Sözleşme bitmeden kaç gün önce başvurmalıyım ve eski sağlayıcımı aramam gerekiyor mu?

Millenicom ve netspeedi bilmiyorum. Fakat forumlarda falan çok fazla şikayet var türknet ile ilgili. Bi kaç tanıdığımdanda duymuştum çok fazla kesiliyor ve bazen çok düşüyor hızı gibi gibi. Tavsiye etmem

NetSpeed'de şu an altyapı çalışması var. Fakat TurkNet gibi müşteri hiz. Olabilir bir kere net kesildi meraktan aradım müşteri hiz. 30dk bağlanmadı. Ama f/p Netspeed

Açıkçası üç ISS'nin de performansı sizin altyapı kalitenize bağlı. Müşteri hizmeti açısından da en kötüsü TürkNet.

Öncelikle, modemini kendin alman daha mantıklı olur diye düşünüyorum. Ama dikkatli seç kronik sorunlu modemle olabiliyor. Sonrasında ben TurkNet kullanıyorum VDSL olarak ASUS DSL AC51 modemim var TurkNet altyapını destekliyorsa 100leri alırsın. Benim TT altyapım. 35Mbps paketten başlattılar +10₺ ile 75Mbps yükselttim ilk başlar sıkıntı çektim benim altyapım kaynaklı sanıyorum sonradan çözüldü bu sorun şu an çok memnunun.

Sırasıyla Netspeed ve Türknet

Millenicom sizi çok uğraştırır ve gerçekten çok yorucu oluyor aman diyeyim bulaşmayın. 3'ü arasından Netspeed'e daha olumlu bakıyorum. Şikayetler diğer ikisine göre daha az denebilir.

Arkadaşlar, 80 Mbps VDSL altyapım var. Şu an Vodafone ADSL kullanıyorum ve ayın 18'inde sözleşmem bitiyor. Bu saydığım 3 firmadan en kaliteli hizmet sunan hangisi? Oyun oynadığım için ping değerleri de önemli. VDSL destekleyen modemim de yok. Bu firmalar veriyor mu? Ve son olarak ayın 18'inde sözleşmem bitiyor. Sözleşme bitmeden kaç gün önce başvurmalıyım ve eski sağlayıcımı aramam gerekiyor mu?
Millenicom kullanıcısıyım, Memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı