TurkNet vs. Millenicom vs. NetSpeed

ozanwick

Centipat
Türk Telekom ile sözleşmemiz bitiyor. 80 TL'ye 16Mbit internet kullanıyordum. Altyapım 81Mbit'e kadar destekliyor. Sizce hangisini tercih etmeliyim?
TurkNet.
1ay ücretsiz + kurulum ücretsiz kodum var 75Mbit'e Boost'la 95TL.

NetSpeed 94TL kurulum ücreti 100TL ve 75 Mbit hız.

Millenicom 109TL kurulum ücreti var mı bilmiyorum 100Mbit'e kadar paket önerdi.

Sizce hangisini seçmeliyim? Altyapımın genel olarak iyi olduğunu düşünüyorum. 10 yıl sonra ilk defa bu yıl kopmalar oldu. Onu da Türk Telekom düzeltti. Şu an altyapımda bir sıkıntı yok.

Kurulum ücreti yoksa, TurkNet olabilir.

TurkNet öneririm ama şu videyo bir göz atın :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kurulum ücreti yoksa TurkNet iyi olur. Netspeed de düşünün derim onlar da fena değil. Millenicom hakkında bir şey diyemem, kullananı görmedim.

Türk Telekom ile sözleşmemiz bitiyor. 80 TL'ye 16Mbit internet kullanıyordum. Altyapım 81Mbit'e kadar destekliyor. Sizce hangisini tercih etmeliyim?
TurkNet.

Sizce hangisini seçmeliyim? Altyapımın genel olarak iyi olduğunu düşünüyorum. 10 yıl sonra ilk defa bu yıl kopmalar oldu. Onu da Türk Telekom düzeltti. Şu an altyapımda bir sıkıntı yok.

TurkNet vs. Millenicom vs. NetSpeed Hepsini kullanmış biri olarak Türk.net diyorum. Neden NetSpeed paket kayıpları ve yüksek ping içeriyor. Millenicom arıza olunca çağrı merkezi çalışanları çok fazla amotör ve hiçbir şey anlamıyor. Tüm bu sorunların olmadığı tek sağlayıcı Türk.net.

1 Ay ücretsiz kullanmak için davet kodu verebilirim isterseniz.

TurkNet vs. Millenicom vs. NetSpeed hepsini kullanmış biri olarak Türk.net diyorum. Neden NetSpeed paket kayıpları ve yüksek ping içeriyor. Millenicom arıza olunca çağrı merkezi çalışanları çok fazla amotör ve hiçbir şey anlamıyor. Tüm bu sorunların olmadığı tek sağlayıcı Türk.net.

1 Ay ücretsiz kullanmak için davet kodu verebilirim isterseniz.

Zaten 1 ay ücretsiz + kurulum ücretsiz kodum var hocam yorumunuz benim için çok değerli teşekkür ettim. :)

TurkNet.

Miilenicom yerine Superonline 100 mbps alın daha iyi. Millenicom'un 109TL olmasına aldanmayın 22TL cihaz ücreti de alıyor ayrıca.

Geri
Yukarı