TurkNet: Yine Süperiz, Yine Uçtuk, Yine Coştuk...

Bende oluyordu, ilginç bir şekilde modemin firmware'ini güncellememle düzeldi.
Trafik Yönetim kapalı olduğu halde arka plandaki ayarlamaları geçerli kabul ediyormuş modem. İndirme tarafında çakılıp yükleme değerimin yüksek kalmasından anlayarak çözdüm.

Türknet'e yeni geçtim ve çok memnunum şuan. Aktif alt yapıda olmadığım halde bu değerleri alıyorum.

a.jpg

Trafik yönetim kapalı olduğu halde arka plandaki ayarlamaları geçerli kabul ediyormuş modem. İndirme tarafında çakılıp yükleme değerimin yüksek kalmasından anlayarak çözdüm.

TürkNet'e yeni geçtim ve çok memnunum şu an. Aktif alt yapıda olmadığım halde bu değerleri alıyorum.

Eki Görüntüle 479987
Upload 10 Mbps olsaydı bari... Hiç utanmaları yok.

Amerika'dan göçüp buraya yerleşen bir arkadaşım Türkiye'ye ilk geldiğinde ADSL hattından aldığı değerleri görünce kolonya ile kendini yakmak istemişti.

Dünya ile kıyaslandığında iletişim alt yapımız çok zayıf ancak ADSL'den VDSL'e yeni geçebilmiş biri olarak şimdilik bu değerler çok yüksek geliyor bana ilginç bir şekilde :) Bu değerlere sevinecek haldeyim ne yalan söyleyeyim. Ağlayacak halimize gülüyoruz :)

Bırakın bu işkenceyi, Netspeed'e geçin bakın keyfinize. :D
Sorun Upload hızları dostum, maksimum 5 Mbps ile sınırlı. İndirme ile eşit veya yarısında olması gerekiyor.
🤣🤣🤣
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu yüzden şehrin göbeğinde hiçbir altyapıları yok, fiber bir hız ile ülkeyi terk edelim diye... Tam 1 yıldır başvurumu onaylamıyorlar, 6 kişi imzaladı diye...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı