TurkNet'e %40 zam geldi

Bir çoğumuz için artık TurkNet te alınamaz oldu... Avrupada asgari geçim koşulları ile kolaylıkla satın alınabilen kaliteli ve uygun internete zaten erişemiyorduk (malum hızlar), bari buradaki düşük hızlarla uygun fiyatları buluşturabilseydik...

Hala düşük sayılabilecek hızlar ve olması gerekenden yüksek fiyatlar... Üzücü...

Bir çoğumuz için artık TurkNet te alınamaz oldu... Avrupada asgari geçim koşulları ile kolaylıkla satın alınabilen kaliteli ve uygun internete zaten erişemiyorduk (malum hızlar), bari buradaki düşük hızlarla uygun fiyatları buluşturabilseydik...

Hala düşük sayılabilecek hızlar ve olması gerekenden yüksek fiyatlar... Üzücü...
Gercekten öyle dogru düzgün kalite yok fakat fiyat var. TürkNet geçecektim ama bu fiyattan dolayı vazgectim artık. NetSpeed denicem sanırım.

Müşteri desteğini, internet erişimini ve kurulum sırasında yaşadığın zorlukları ayrı ayrı 10 üzerinden puanlayabilir misin? Aklımda NetSpeed de var. Onu da incelemek kullanıcıdan dinlemek istiyorum.
  • Kullandığım süre boyunca 1 saati geçmeyen toplam 5-10 kopma yaşamışımdır, çoğu alt yapı çalışması yüzünden. (8.5/10)
  • Pandemi yüzünden çağrı merkezine bağlanmak uzun sürüyor ama ticket sistemi fena değil. (8/10)
  • Başka bir ISS kullanırken buna geçtim, internetim hiç kesilmedi desek yeridir. (10/10)

Nisan'da taahhüdüm bitiyordu. TTNET kullanıyordum. Ne yalan söyleyeyim memnundum. Daireye kadar fiber var. Valorant'ta Ping'im 3-5 ms fakat TurkNet ile karşılaştırınca 60 küsur TL fazla veriyordum. Bu yüzden TurkNet'e geçmeyi planlıyordum. Fakat şimdi beni yine bir düşünce sardı. Memnunken 30 TL fark için böyle bir risk alınır mı? Her türlü değişiklik bana risk gibi geliyor. Özellikle de konu internetse memnun olan kadar olmayan da var.

• Kullandığım süre boyunca 1 saati geçmeyen toplam 5-10 kopma yaşamışımdır, çoğu alt yapı çalışması yüzünden. (8.5/10)
  • Pandemi yüzünden çağrı merkezine bağlanmak uzun sürüyor ama ticket sistemi fena değil. (8/10)
  • Başka bir ISS kullanırken buna geçtim, internetim hiç kesilmedi desek yeridir. (10/10)
Oyundaki ping degerlerin nasıl? Ve vaadedilen hız sorunsuz sekilde geliyormu yada dalgalanma v.s oluyor mu?

Netspeed ne kadar zam yapcak bakalım. Uygun olursa ona geçeceğim Turknet'ten.

Yeni konular

Geri
Yukarı