TurkNet'e geçilir mi?

nomenmihiestaad

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Okulum başlayacağı için İstanbul'daki evime döneceğim haftaya. Oturduğum sitede fiber altyapısı var. 2 yıl boyunca da Türk Telekom'un fiber internetini kullandım ve memnun da kaldım açıkçası. Fakat bu 2 yıllık sürede Türk Telekom'un abonelik fiyatları da uçmuş. O sebeple birçok yerde gördüğüm TurkNet'e baktım ve açıkçası mantıklı geldi 100 Mbps 99TL paketi, hele ki Türk Telekom 16 Mbps için 89 TL isterken. Fakat daha önce Türk Telekom dışında başka bir firma kullanmadım. Bu açıdan tavsiye eder misiniz, teknik destekleri nasıldır, ping değerleri nasıldır, iptal etmek istediğimde sorun yaşar mıyım? Sizin tecrübelerinizi dinlemek isterim. Online olarak Battlefield tarzı oyunları çok oynadığımı belirteyim. Teşekkürler şimdiden.

Kesinlikle tavsiye ederim, hatta ilk ay bedava kullanmak için imzamdaki davet kodunu kullanabilirsin. Hem sen hem ben 1 ay bedava kullanmış olacağız.

Merhaba arkadaşlar. Okulum başlayacağı için İstanbul'daki evime döneceğim haftaya. Oturduğum sitede fiber altyapısı var. 2 yıl boyunca da Türk Telekom'un fiber internetini kullandım ve memnun da kaldım açıkçası. Fakat bu 2 yıllık sürede Türk Telekom'un abonelik fiyatları da uçmuş. O sebeple birçok yerde gördüğüm TurkNet'e baktım ve açıkçası mantıklı geldi 100 Mbps 99TL paketi, hele ki Türk Telekom 16 Mbps için 89 TL isterken. Fakat daha önce Türk Telekom dışında başka bir firma kullanmadım. Bu açıdan tavsiye eder misiniz, teknik destekleri nasıldır, ping değerleri nasıldır, iptal etmek istediğimde sorun yaşar mıyım? Sizin tecrübelerinizi dinlemek isterim. Online olarak Battlefield tarzı oyunları çok oynadığımı belirteyim. Teşekkürler şimdiden.

İptal ederken sorun yaşamazsın taahhüt yok herhangi bir para ödemeden iptal edebilirsin yani ben 2 3 sene önce kullanıyordum satın aldığım hızıda veriyorlardı açıkçası.

Sitenizdeki fiber altyapı üzerinden TurkNet hizmet veriyorsa sorun olmaz geçebilirsiniz.

TurkNet iyidir iyidir bende kullanıyorum pingi falan kafana takma ben test ettiğimde 7 8 falan çıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hız ve ping değerleri olarak fiyatına göre çok iyidir, hız anlamında sorun yaşamazsınız. Ancak deneyimlerim kadarıyla müşteri hizmetleri pek bilgili değil. Arkadaşın dediği gibi internet kullanmayı detaylı bilen birisi olmalısınız.

Müşteri hizmetleri açısından hiç beğenmedim. Yalnızca "Bize Ulaşın" kısmı var fakat oraya yazarsanız uzun bir süre(24 saat içerisinde) sonra cevap veriyorlar. Onun dışında hız değerleri güzel, fiyatları da güzel. Özellikle fiber altyapı varsa düşünmeden geçilmesi gereken bir operatör. Taahhüt olmaması da zaten direkt bir artı, ayrıca davet kodlarıyla beraber 1 ay bedava internet kullanabiliyorsunuz.

Genel olarak iyi bir operatör olduğunu düşünüyorum. Eksi olarak dediğim gibi müşteri hizmetleri açısından geliştirilmesi gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı