TurkNet'e Geçilir mi?

SLauGHTeRTR

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Turk Telekomdan Turk Net geçilir mi?

Ev telefonu da kullanıyoruz. :) 59 TL 1000 DK 150 GB AKK 100 MBps paketi var.

Ne kadar doğru? Kullanan var mı?

Turk Telekom taahhüt bitti.

Son düzenleme:
Kullananlar memnunum diyor. Ben de geçmek istiyorum ama daha yeni SuperOnline ile taahhüt imzaladım. Taahhüt bitse hemen geçerim yani. Ama siz yine de biraz daha araştırı.
Bu arada eğer YAPA altyapınız varsa 150 GB sınırı da kalkıyor. Gerçekten de sınırsız oluyor. Yani AKN'siz, taahhütsüz, ucuz ve hızlı.. (y)

Biz kullanıyoruz ve memnunuz. Yani wi-fi aracılığı ile, hem wi-fi kartına bağlı hem mesafeye bağlı hem sürücülere bağlı olarak düşüyor ama ben kablodan alıyorum, benim hat 75 Mbsn'e kadar destekliyormuş, 40-50 alıyorum, akşamları ise 60 alıyorum. Hem kotası yüksek. Yani en uygunu bu bulunduğum yerde ofisi yok, olmasa da olur olanları görüyoruz. Kazıklamaktan başka bir işe yaramıyorlar. Bazı yerlerde AKN'siz internet bile sunabiliyorlarmış, kendi altyapıları olan yerlerde.

Kullananlar memnunum diyor. Ben de geçmek istiyorum ama daha yeni SuperOnline ile taahhüt imzaladım. Taahhüt bitse hemen geçerim yani. Ama siz yine de biraz daha araştırı.
Bu arada eğer YAPA altyapınız varsa 150 GB sınırı da kalkıyor. Gerçekten de sınırsız oluyor. Yani AKN'siz, taahhütsüz, ucuz ve hızlı.. (y)

Hocam cayma bedelinin de 120 TL'sini karşılıyorlar sanırım. Siz de düşünün isterseniz.

Adsız.png

Turk Telekom Taahhüt bitti. 70 TL ödüyorum. 16 hız veriyor.

Turk net hız testi yaptım. Oda 16 veriyor :) Pek anlamadım.

Anlayan biri açıklarsa güzel olur bu resmi :)

Turk Telekom Taahhüt bitti. 70 TL ödüyorum. 16 hız veriyor.

Turk net hız testi yaptım. Oda 16 veriyor :) Pek anlamadım.

Evet santrala hatta bağlı bir şey. Yani altyapı ama öyle ise en ucuza geçin derim. Telefon içinde mi 70 TL'nin, kotası da düşüktür büyük ihtimal.

Evet santrala hatta bağlı bir şey. Yani altyapı ama öyle ise en ucuza geçin derim. Telefon içinde mi 70 TL'nin, kotası da düşüktür büyük ihtimal.

Telefon ayrı :) Sorunda orda. İnternet + telefon parası veriyoruz. Taahhüt bitmesini bekliyordum sonunda bitti.

Turk Telekom kullandığım paket bu.

Saçma değil mi ? :(

Ve bu ayın faturası 86.25 taahhüt bitti indirimde bitmiş. :) Bu ay içinde geçerim.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    16 KB · Görüntüleme: 162
Telefon ayrı :) Sorunda orda. İnternet + telefon parası veriyoruz. Taahhüt bitmesini bekliyordum sonunda bitti.

Turk Telekom kullandığım paket bu.

Saçma değil mi ? :(

Ve bu ayın faturası 86.25 taahhüt bitti indirimde bitmiş. :) Bu ay içinde geçerim.

Kendi altyapısını 75 GB AKN ile bu kadar kazık fiyata satması saçmalıkların daniskası tabiki de. Bir an önce geçin derim.

Ama o altyapıya yapacak bir şey yok maalesef.:sıkıldım:

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı