TurkNet'e Geçilir mi?

Genellikle hat yoğunluğuna bağlı olarak onlar da aynı şekilde verir. Doğrudur. Sizin altyapı şanssızlığınız, başka bir ISS de veremez heralde 16 üstü, çünkü hat yok. Nedendir ben de anlayamadım. Bir yer alıyor, bir yer alamıyor. Bu işleri fazla şaapmamak lazım.:)

Genellikle hat yoğunluğuna bağlı olarak onlar da aynı şekilde verir. Doğrudur. Sizin altyapı şanssızlığınız, başka bir ISS de veremez heralde 16 üstü, çünkü hat yok. Nedendir ben de anlayamadım. Bir yer alıyor, bir yer alamıyor. Bu işleri fazla şaapmamak lazım.:)

Şans. Fiber hayla yok. 2017 deyiz.

Bizim binaya fiber hayatta bağlamazlar. Bide merkezdeyiz. 5 katlı her katta bir daire birde giriş katında dükkan var. Toplasan 4 daire + 1 dükkan. :) Biraz araştırdım. 40 kişilik binalarda bile zar zor bağlıyorlarmış birde 4 ay bekleme süresi. En azından akk olmaması yüzünden geçebilirim ve telefon yüzünden.

Bizim binaya fiber hayatta bağlamazlar. Bide merkezdeyiz. 5 katlı her katta bir daire birde giriş katında dükkan var. Toplasan 4 daire + 1 dükkan. :) Biraz araştırdım. 40 kişilik binalarda bile zar zor bağlıyorlarmış birde 4 ay bekleme süresi. En azından akk olmaması yüzünden geçebilirim ve telefon yüzünden.

Hocam yanlışlık olmasın, fiber yakından bir yerden geçmesi yetiyor, bizim binaya da ayrı bir imtiyaz yapılmadı, yani bildiğin 2 telli telefon kablosu geliyor. 77 Mbts hız alabiliyoruz o hattan.

Telefon ayrı :) Sorunda orda. İnternet + telefon parası veriyoruz. Taahhüt bitmesini bekliyordum sonunda bitti.

Turk Telekom kullandığım paket bu.

Saçma değil mi ? :(

Ve bu ayın faturası 86.25 taahhüt bitti indirimde bitmiş. :) Bu ay içinde geçerim.
Türk Telekom milletin gazozuna ilaç katıpda mı imzalatıyor bu taahhütleri bir türlü anlayamadım yıllardır :D
Bizim evinde alt sokağında "filla"lar var. Oraya fiber gidiyor. Bize de kırıntısı geliyor haliyle. :LOL:
@Dr. Sheldon C. hocam geçmek isterdim de, taşınma ihtimali var.. Burada 50 mbps hıza kadar destek veriyor. Ayrıca SO'dan da memnunum. Eğer taşındığımız yerde de VDSL desteği olursa düşünmüyorum değil (y)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı