TurkNet'e geçilmeli mi?

Makaleler
3
Merhaba, şu an Superonline ADSL 16 Mbps paket kullanıyoruz ve 12 Mbps indirme ve 0,3 yükleme değerleri alıyorum. Fiyatı ise 90 TL. TurkNet'i aradık ve 16 Mbps indirme ve 3 Mbps yükleme değerleri verebiliriz dedi ve fiyat 85 TL. Yani mantıklı geliyor fakat sizler memnun musunuz? Sizce geçilmeli mi? Müşteri hizmetleri ilgili mi sizce?

Müşteri hizmetleri sizle anlaşmayı yaptıktan sonra çok ilgili değil ancak ben memnunum.Direkt başka firmadan geçtiğiniz için kablo döşemeye de gelmeyecekler.Direkt 1 2 güne bağlarlar.
Peki şey doğru mu: Sürekli internetler kesiliyormuş
Evet kesiliyor ancak kısa süreli takılma gibi oluyor bu kesilmeler.Bende daha uzun kesilme 2 defa oldu.

Bu konu bölgeden bölgeye değişkenlik gösteriyor, örnek vereyim eski oturduğum Konut'da henüz yeni olduğu için altyapı bulunmamaktaydı. Aldığım hız seninkine eş değer 16Mbit sabit paket kullanıyordum. Aynı bölgede TurkNet'e geçiş yaptığımda bu hız 2,3 civarında olmaya başladı. Demem o ki tamamen alt yapınla alakalı ve biraz da şans işi.

Hem sen kazanırsın hem de ben diyorsun.😅 peki şey doğru mu: Sürekli internetler kesiliyormuş deniliyor.

İnceleyeğim.🙂

Hocam, ben yaklaşık 2 aydır Türknet'liyim. Şimdiye kadar 2 defa internet kesildi. Onlarda 5dk falan sürdü. Bu arada arkadaşını davet et kampanyası ilk faturanı ödedikten sonraki ay bedava oluyor. Sorunuz olursa yazmaya çekinmeyin.

Müşteri hizmetleri sizle anlaşmayı yaptıktan sonra çok ilgili değil ancak ben memnunum.Direkt başka firmadan geçtiğiniz için kablo döşemeye de gelmeyecekler.Direkt 1 2 güne bağlarlar.

Evet kesiliyor ancak kısa süreli takılma gibi oluyor bu kesilmeler.Bende daha uzun kesilme 2 defa oldu.
Tam olarak ne kadar kesildi uzun olanlar?
Bence de ama Kablonet ne yazık ki her yerde desteklemiyor arkadaşın sorusuna gelecek olursak bence geçin eğer beğenmez iseniz koşulsuz iade var paranızı alırsınız ve başka bir şeye geçersiniz karar sizin.
En iyisi bir arayıp kontrol ettirmek. Çünkü galiba 16 Mbps üzerine hız desteklemiyor altyapı.
Hocam, ben yaklaşık 2 aydır Türknet'liyim. Şimdiye kadar 2 defa internet kesildi. Onlarda 5dk falan sürdü. Bu arada arkadaşını davet et kampanyası ilk faturanı ödedikten sonraki ay bedava oluyor. Sorunuz olursa yazmaya çekinmeyin.
Çevremde kullanan yok ondan dolayı şüpheci bakıyordum fakat lanet olsun ki her operatör birbirinden beter. TT yüzünden tüm Türkiye huzursuz. Keske altyapıyı devlet kursaydı da digerleri kiralasaydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı