TurkNet'e geçilmeli mi?

6 senedir kullanıyorum. Yeni geçen arkadaşlar çok abartıyor bu arada. ADSL kullanıyordum VDSL'e geçtim resimdeki gibi hız alıyorum sorunsuz. 7/24 aynı hız.
1529192987063.png

Benim son ayım TTNet taahhüdüm bitiyor, TurkNet port yok olsa da geçmem müşteri hizmetleri olmayan bir firmayla iş yapacak işimi şansa bırakacak ve günlerce haber bekleyecek biri değilim. Netspeed ile görüştüm hattımı taşıyacağım. TTNet 16 Mbps 75 GB AKN yalın İnternet paketini kullanıyorum.
Şimdi taahhüt bitiyor diye arıyorlar aynı paket 12 ay taahhütlü 80 TL, 24 ay taahhütlü 85 TL ve altyapınız 16 Mbps üstü paketleri desteklemiyor diyor.
Bu nasıl bir kazıktır arkadaş, bende söyledim mayday mayday TTNet düşüyor.
Telefonun ucundaki abla önce bir durdu sonra jetonu düştü. :)
Dedim ki ablacım 65 TL'ye millet AKN'siz 100 Mbps alıyor üstüne de 1000 dk telefon hediye.
Ben 13 Mbps dowloand, 0,32 Upload alıyorum diyorum.
Netspeed 65 TL'ye 75 Mbps veriyor ve altapın 85'e kadar VDSL2 destekliyor diyor.
Bana diyor ki onlar bizim altyapımızı kullanıyor, bende dedim ki ufak at civcivler yesin seni adamlar kabloları kiralamış sizden İnternet'i kendi omurgalarına bağlıyorlar. Abla ufaktan bir şok geçiriyor, ve içinden diyor ki biz nasıl karaktersiz ve yalancı firmayız milleti İnternet konusunda teknik elemandan daha uzman yaptık. :uyan:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı