TurkNet'e geçilmeli mi?

mylibelik

Hectopat
Şu anda Turk Telekom kullanıyorum. 8Mbps ve 75GB AKN var 75 TL ödüyorum. Bugün TurkNet'in sitesinden altyapı sorgu yaptım 16Mbps'ye kadar desteklediğini öğrendim. Turk Telekom müşteri hizmetleri en fazla 8Mbps alabilirsiniz demişti. TurkNette 16Mbps ve AKN olmadan 65 TL diyor üstelik taahhüt yok. Turk Telekom'un taahhüttü yeni bitti acaba değerlendirmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
TTNET ile 300 KB olan indirme hızım TürkNET'e geçtikten sonra 4 MB üstüne çıktı. 60 lira veriyorum ve o kadar yüksek hızı görünce çok fazla indirme yaptım ve daha ilk haftadan AKK üstüne çıktım ama hızda bir düşme olmadı yalnızca arada takılmalar oldu onunda internete bağlı kişi sayısından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Kısacası tavsiye ederim.

1 Senedir TürkNet VDSL kullanıyorum, alt yapım 35Mbps'e kadar destekliyor ve sabit 32Mbps AKN'siz internet kullanabiliyorum kesinlikle tavsiye ederim, tek eksisi müşteri hizmetleri kısmı, canlı olarak görüşebileceğin kimse yok her şey destek kayıtları üzerinden işliyor, son 10 gündür sürekli kopma yaşıyordum bu gün itibari ile sorunumu anca çözdüler. Kısacası hattında arıza çıkmadığı sürece çok çok memnun kalacaksın ama bir arıza durumunda sorunun çözülmesi zaman alabiliyor.

Geçmeyin. Ben nakil istemiştim başka eve 1 hafta içinde tamamlanacak dediler ve 2 ay boyunca nakilim gerçekleşmedi. Bu kadar karaktersiz ve sahtekar bir firma.

1 Senedir TürkNet VDSL kullanıyorum, alt yapım 35Mbps'e kadar destekliyor ve sabit 32Mbps AKN'siz internet kullanabiliyorum kesinlikle tavsiye ederim, tek eksisi müşteri hizmetleri kısmı, canlı olarak görüşebileceğin kimse yok her şey destek kayıtları üzerinden işliyor, son 10 gündür sürekli kopma yaşıyordum bu gün itibari ile sorunumu anca çözdüler. Kısacası hattında arıza çıkmadığı sürece çok çok memnun kalacaksın ama bir arıza durumunda sorunun çözülmesi zaman alabiliyor.

Hocam upload hızınızı öğrenebilir miyim?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı