TurkNet'e Geçilmeli midir?

Makaleler
23
Yer
Antiocheia
Şu an TTNET kullanıyorum ve fazla memnun değilim. Şu an ADSL2+ modunda TP-Link W9970 kullanıyorum. Değiştirmeyi isteme sebebim yüksek ping. 16 Mbit(10 alıyorum) 100 GB AKK ve ardından 5 Mbit hız yeterli ama pingim Rocket League ve CS:GO'da 90-130 arası.

•TürkNet'e geçsem mi?

•Hatay içi havadan internet sağlayan firmaları denesem mi?
Fiberhat | Gerçek Anlamda Özgürlük, Yeni Nesil İnternet | Gerçek Anlamda Özgürlük

Son düzenleyen: Moderatör:
@SyrioDeForel

Dahamı opsiyonel ?

Adamlar 59,99tl ye 8mb'e kadar çıkıyor kazığın dibi

Türksat'ı baştan gözden geçirin mağazasına gidin nasıl bir fiyat biçerler size görürsünüz.

2 gün önce Vodafone'dan Turknet'e geçiş yaptım. Sana şöyle açıklayayım:
İyi yönleri:
-Eğer altyapın varsa 100MBPS'ye kadar hız alabiliyorsun
-Şuanda ADSL altyapım var. Maksimum 16MBPS görüyorum ve pingim 60-70 arası, güzel bir değer.
-AKK yok. Rahatca indirme vb. yapabiliyorsun.
-Fiyatı çok uygun. 60TL
Kötü yönleri ise:
-Bir sorunun olduğunda ilgilenecek hiç kimse yok. Müşteri hizmetleri denen bir şey yok. İnterneti bağlatmadan önce evraklarımı falan gönderdim sonra aradım ne zaman bağlanır diye sormak için fakat kimse açmıyor sürekli bant geliyor. 32 defa aradım ve açmadılar. Bunu düşünerek geç eğer geçeceksen. Kullanım olarak gayet iyi fakat müşteri hizmetleri bakımından çok kötü bir firma.

Ben birkaç senedir kullanıyorum, şu ana kadar kayda değer bir sorun yaşamadım. Bir şey danışmak istediğimde telefondan değil de sitelerindeki canlı destekten ulaşıyorum, yardımcı oluyorlar hemen. Yine de yaşayabileceğiniz muhtemel sorunları, şikayetleri gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Bu da hız testim:
2.png

@SyrioDeForel

Dahamı opsiyonel ?

Adamlar 59,99tl ye 8mb'e kadar çıkıyor kazığın dibi

Türksat'ı baştan gözden geçirin mağazasına gidin nasıl bir fiyat biçerler size görürsünüz.
150 GB AKK 5 mb upload 32 mb Download 70 tl ödüyorum. Altyapı olan yerde kazık değil. Turknet'te kullandım kesilmelerden oynanmıyordu.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı