TurkNet'e geçişim

TT altyapısında herkese 4 Mbps veriliyor. Pandemi dolayısıyla 8 oldu. Türknet sadece YAPA altyapısında (100 Mbps) ve Gigafiber altyapısında(1000 Mbps) upload veriyor.
Anladım hocam,benim aradığım 5 upload üstü veren sağlayıcı ve bunu yapan da şu an sadece Gigafiber ve superonline var anladığım kadarıyla.

Anladım hocam,benim aradığım 5 upload üstü veren sağlayıcı ve bunu yapan da şu an sadece Gigafiber ve superonline var anladığım kadarıyla.
Superonline bir ara 20 mbps upload vermişti sonra ne oldu bilmiyorum geri çektiler galiba hızları. Gigafiber altyapısı çok az yerde var maalesef ama çok iyi birşey ben aktif olarak kullanıyorum.

Superonline bir ara 20 mbps upload vermişti sonra ne oldu bilmiyorum geri çektiler galiba hızları. Gigafiber altyapısı çok az yerde var maalesef ama çok iyi birşey ben aktif olarak kullanıyorum.
Kimi görsem 5 üstü uploadı var,ama baktığında tarifelerde ve ISPlerde yok denecek kadar az,bilemiyorum.

Ailem Türk Telekom kullanıyor maalesef 12 yaşındayım 2 Mbps zor alıyorum bir keresinde. 21 Mbps'ye kadar düşmüştü kendim eve çıkarsam kesinlikle TurkNet kullanacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı