TurkNet'e geçmek mantıklı mı?

Müşteri hizmetlerine bağlanmanıza gerek yok ki. Bir sorun olduğunda uygulama üstünden mesaj atıyorsunuz. Hemen yardımcı oluyorlar. 1 2 gün içinde hemen çözülüyor sorun.

Katılıyorum, şu an Vodafone Net kullanıyorum ve uygulamadan falan destek açamıyorum öyle bir sistemleri yok çünkü bu sebeple müşteri temsilcisine bağlanmak zorunda kalıyorum. Müşteri temsilcisine her bağlandığımda yarım saat internetimin olmadığını ve modemi açıp kapamanın çözmediğini anlatmaya çalışmakla geçiyor ve her seferinde de adıma destek kaydı oluşturuyorlar, destek kaydı oluşturabilsem onlarla hiç uğraşmam.

TürkNet'in fiyat bazında Türk Telekom'dan farkı kalmamıştır. 12 aylık taahhüt sözü de kötü bir şey değil, 12 ay içinde neden firma değiştiresin ki. Önemli olan uygun fiyat. Gigafiber yoksa telekom altyapısı ile biraz ekleyip TT veya daha ucuz farklı kullanmak daha mantıklı. Müşteri çoğaldı, reklam bitti kazık fiyatlar başladı. Klasik Türk firması.

TürkNet'in fiyat bazında Türk Telekom'dan farkı kalmamıştır. 12 aylık taahhüt sözü de kötü bir şey değil, 12 ay içinde neden firma değiştiresin ki. Önemli olan uygun fiyat. Gigafiber yoksa telekom altyapısı ile biraz ekleyip TT veya daha ucuz farklı kullanmak daha mantıklı. Müşteri çoğaldı, reklam bitti kazık fiyatlar başladı. Klasik Türk firması.
Türk telekomda 100mbps 194 tl :eek:

Geri
Yukarı