TurkNet'e geçmek mantıklı mı?

Newkan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Adana
Netspeed dün itibarıyla zam yaptı. Kullandığım paket 35 Mbps ve 86 TL ödüyordum. 124 TL oldu. Sizce TurkNet'e geçmek daha mı mantıklı? Altyapım 60 Mbps hız veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Netspeed dün itibarıyla zam yaptı. Kullandığım paket 35 Mbps ve 86 TL ödüyordum. 124 TL oldu. Sizce TurkNet'e geçmek daha mı mantıklı? Altyapım 60 Mbps hız veriyor.
Bence değil zira TN beni müşteri temsilcisi olmadığı için çok yoruyor ve fiyatı zaten daha fazla.

Oda 140 TL tek paket 16 Mbit 35 50 75 100 1000 139.90 ama her sene zam geliyor bence mantıksız bu zamanda taahhut şart oldu artık çünkü fiyat artışı olmaz.

Ucuz ISS kalmadı artık. TurkNet, Millenicom gibi firmaları önermem müşteri temsilcisine bağlanamıyorsun bir sorun olduğunda.

Müşteri hizmetlerine bağlanmanıza gerek yok ki. Bir sorun olduğunda uygulama üstünden mesaj atıyorsunuz. Hemen yardımcı oluyorlar. 1 2 gün içinde hemen çözülüyor sorun.

İşte 10 dakika içerisinde çözülebilecek sorun için 1-2 gün beklemek sıkıntı :)

Benim sıkıntılarım biraz büyüktü. Türk Telekom hatları kopmuştu. Bütün mahalle Türk Telekom kullanıyordu bir tek ben TurkNet. Herkes müşteri hizmetlerini faşan aradı. Türk Telekom en yakın 1 hafta sonraya onarım randevusu veriyordu. TurkNet aradım 2 saat sonra gelip yaptılar. TurkNet fanboy değilim ama TurkNet candır.

Genel olarak fiyatlar o civarda olacak. Zam yapacaklar var daha. Sağlayıcı aramak yerine hizmetten memnunsanız kalmanız daha iyi olur.

Geri
Yukarı