TurkNet'e geçmek mantıklı mı?

Tunahan82

Hectopat
Yer
Bursa
Merhaba, 2024 Ocak başında taahhüdümüz bitiyor yeni bir internete geçeceğiz şu an Vodafone'nin 24Mbps bir paketini kullanıyorum. TurkNet'e geçmeyi düşünüyoruz bir arkadaşım geçti altyapı sorgulamada 75Mbps çıkıyordu şu anda 70-75 arası alıyor. Bende 88 gösteriyor bende ortalama bu hızları alırım herhalde ama şimdi şöyle bir sorum var şimdi bizde 300Mbps bir sürü Huawei modem var ben Fiber'e geçene kadar bu modemleri kullansam olur mu? Fiber alırsan modemi direkt TurkNet veriyor sanırım ama bizim burada fiber yok o yüzden şu an fiber paket alamıyorum. Altyapı testini de bırakayım buraya.

1701819496475.png

Netspeed yeni abonelere özel 6 ay 208 TL gibi bir şeydi galiba.

Merhaba, 2024 Ocak başında taahhüdümüz bitiyor yeni bir internete geçeceğiz şu an Vodafone'nin 24Mbps bir paketini kullanıyorum. TurkNet'e geçmeyi düşünüyoruz bir arkadaşım geçti altyapı sorgulamada 75Mbps çıkıyordu şu anda 70-75 arası alıyor. Bende 88 gösteriyor bende ortalama bu hızları alırım herhalde ama şimdi şöyle bir sorum var şimdi bizde 300Mbps bir sürü Huawei modem var ben Fiber'e geçene kadar bu modemleri kullansam olur mu? Fiber alırsan modemi direkt TurkNet veriyor sanırım ama bizim burada fiber yok o yüzden şu an fiber paket alamıyorum. Altyapı testini de bırakayım buraya.

Eki Görüntüle 2042947
GigaFiber yoksa Turknete geçmek mantıksız, NetSpeed geçmenizi öneririm, 6 x 50₺ + referans kodu ile 12 x 20₺ indirim kazanıyorsunuz, Müşteri hizmetleri harikulede, yurt dışı ping çıkışları da mükemmel. Tavsiye ederim.

Hocam fiber altyapı için başvurmuştuk önümüzdeki 6 ayda falan bizim bölgelerde çalışmalara başlayacaklarını belirttiler o yüzden fiber gelirse direkt olarak 1000mbps geçmiş oluruz diye TurkNet istemiştim NetSpeed'de taahhüt var mı? Taahhüt varsa sıkıntı olabilir.

Geri
Yukarı