TurkNet'e geçmek mantıklı mı?

Dengizek

Kilopat
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Türk Telekom'a olan taahhüdüm yılbaşında bitecek. 300 GB kota 25 Mbps pakete 107 TL ödüyorduk. Şimdi TurkNet'e sınırsıza geçmek istiyorum ve de taahhüt yok. Sizce TurkNet'e geçmek mantıklı mıdır? Geçenlerde geçmenin bir ayrıcalığı kalmadı gibi şeyler gördüm.

Fiyat neredeyse 1 yılda iki katına çıktı, adresinde Superonline fiber varsa TurkNet ile aynı fiyatta neredeyse, o daha mantıklı. Tek sorunu taahhüt olması, nereden bileceğiz seneye TurkNet fiyatlarının 250TL olmayacağını. O yüzden taahhüt yok kısmı bana saçma geliyor, fiyat garantisi yok.

Bu fiyat ne ya ben 50 MB sınırsız fibere 120 ödüyorum TTNET.

Hat annemin üstüne olduğu için sözleşmesi bittiğinde böyle saçma paket vermişler annem anlamadığı için. Eskiden sınırsız internet vardı, şimdi 300 GB kotalıyı daha fazla fiyata sunuyorlar. Eskiden Türk Telekom ucuz diye tercih ederdik ve şu an bir anlamı kalmadı. TurkNet'i tavsiye ettiler cazipte geldi. Taahhüt olmaması istediğim zaman çıkıyor olmam güzel bir şey, ayrıca sınırsız internet aşma derdi yok.
Fiyat neredeyse 1 yılda iki katına çıktı, adresinde Superonline fiber varsa TurkNet ile aynı fiyatta neredeyse, o daha mantıklı. Tek sorunu taahhüt olması, nereden bileceğiz seneye TurkNet fiyatlarının 250TL olmayacağını. O yüzden taahhüt yok kısmı bana saçma geliyor, fiyat garantisi yok.

Maalesef Superonline yok adresimde. Tamamen Türk Telekom var. Taahhüt olmaması daha güzel bir şey değil mi? İstediğimiz zaman çıkamıyor muyuz yani. Fiyatlara çok fazla artış gelirse o zaman çıkarız.

Fiyat artarsa iptal edersin sıkıntı yok ki.

Geri
Yukarı