Turknet'e Geçmek Mantıklı mı?

Şerif Selen

Kilopat
Daha fazla  
Superonline kullanıyorum süresi bitiyor ama Turknet'in tarifesi var 65 TL'ye sınırsız internet AKK yok 35 Mbit hız diye. Ama ne kadar güvenilir? Yoksa Superonline'da kalsam mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Süperonline bildiğim kadarıyla sadece fiber altyapı döşüyor. Eğer bölgenizde fiber altyapı varsa bence superonline fazlasıyla yeterli.

Evet geçicem modem konusu sıkıntı yüksek hızı desteklicek modem almam lazım 250 tl oda ona eş değer daha uygun bir modem arıyorum şuan
Ben letgo'dan 50 TL ye aldım. ikinci el modeme bakabilirsin. Bazılarında operatör kilidi oluyor ama ben huawei ve Zyxzel'in operatör versiyonlarında(Süperonline, TTnet) böyle bir sorunla karşılaşmadım(sadece 2 tane modem denedim).

2019 yılının Ocak ayında AKN kaldıracaklarını söylediler. AKN kalkınca zaten çok fazla ücret alan Türk Telekom, Super Online gibi AKN ile beslenen firmalar fiyatlarda yükseltme yapacaktır.

Ayriyeten taahhüt olmayan ve bulunduğunuz alanda iyi hizmet veren İnternet sağlayıcılarına geçmeniz yararınıza olacaktır.

Bu tarz İnternet sağlayıcılarına talep arttıkça, Elinde baya kullanıcı barındıran büyük firmalar kendi Fiyatlandırma, Taahhüt, Paket hızlarında değişikliğe gidecektir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı