TurkNet'e nasıl geçilir mi?

Daha fazla  
Arkadaşlar Türk Telekom 24 hızında internet kullanıyorum oyunlarda 20-30 ping alıyorum LoL-Valorant oyunlarında sözleşme bitiyor. 3 gün sonra yeni sözleşmeler 400TL neredeyse sizce TurkNet'e geçilir mi? Aldığım hızı resimde gözüküyor.

Dosya Ekleri

• IMG_1989.png
    IMG_1989.png
    158,7 KB · Görüntüleme: 33
Gigabit yoksa Türknete geçilmez. Diğer firmalar da aynı altyapıyi kullanıyorlar ve daha uygun. Şu an Türknet aylık 300 TL gibi bir ücrette. 200e aynı altyapı kullanan başka firma bulabilirsiniz

Gigabit yoksa TurkNet'e geçilmez. Diğer firmalar da aynı altyapıyi kullanıyorlar ve daha uygun. Şu an TurkNet aylık 300 TL gibi bir ücrette. 200e aynı altyapı kullanan başka firma bulabilirsiniz.

Evet ama bilmediğim firmalara geçmek istemiyorum aslında TurkNet'e geçnmek istemiyorum ama Türk Telekom çok pahalı önerebileceğiniz firma var mı?

O fiyata geçilmez buna geçin;

Sadece 450 TL kurma parası çok değil mi?

Evet ama bilmediğim firmalara geçmek istemiyorum aslında TurkNet'e geçnmek istemiyorum ama Türk Telekom çok pahalı önerebileceğiniz firma var mı?

Sadece 450 TL kurma parası çok değil mi?
Hocam hepsi aynı altyapıyi kullanıyor emin olun o kadar da dert edecek bir şey değil. Poyraz net, millenicom gibi bilinen alternatifler var, hiç değilse onları düşünün.
Geçiş yaptığın zaman kurulum ücreti almıyorlar. Başvurusu esnasında xdsl kodunu girersen 5-10dk bir İnternet gidiyor sonra yeni i̇nternetin bağlanıyor

Geri
Yukarı