TurkNet'i nasıl şikayet ederim?

Bu arada 1-2 ay icinde turknet e gecmeyi düşünüyorum acaba gecmesem mi 🤨
Hocam bazı kullanıcılar iyi diyor bazıları kötü diyor bu sizin şansınıza bağlı kötüde olabilir iyide.
Merhabalar, dün akşam TurkNet Online işlemlere gireyim bakayım dedim 1 adet fatura vardı. Detaylarına bakınca 250TL fatura gelmiş normalde ödemem gereken 129TL VDSL kullanmaktayım(1 ay önceye kadar ADSL kullanıyordum) ama 80Mbps internet hızı almam gerekirken(ilk 2 gün kullanıyordum) 40-45Mbps kullanmaktayım nasıl şikayetçi olurum?
Bildiğim kadarıyla VDSL kullanıcılarına verilen hızın %75'inden az hizmet verilirse itiraz hakkım var sanırım detayları pek bilmiyorum.
Not: 1 aydır destek kaydım açık ve hala bir şey yapmadılar 3 kere internet için ekip geldi ama nafile hep evin iç tesisatından kaynaklı sorun deyip geçiştirdiler.
Hocam önce turknetin müşteri hizmetlerini arayın güzel bir cevap veremezlerse şikayet edin bence.

Hocam şikayetvara yazmakta bir çözüm olabilir deneyin isterseniz ben Superonline'ı oradan şikayet ediyorum 2-3 gün sonra hemen arıyorlar.

12-13 senedir kullanmaktayım ilk defa böyle bir sorunla karşılaştım.
Tüketici hakem heyetine başvuru yaptım. Yardımlarınız için teşekkürler.
Hocam turkneti bilmiyorum ama önce bi müşteri hizmetlerini arasaydınız çözüm bulamassa onlar şikayet etseydiniz üst yerlere belki mantıklı bir açıklama yaparlardı müşteri hizmetleri.

Hocam TurkNet'i bilmiyorum ama önce bir müşteri hizmetlerini arasaydınız çözüm bulamassa onlar şikayet etseydiniz üst yerlere belki mantıklı bir açıklama yaparlardı müşteri hizmetleri.

Bayağı aradım zaten bilen bilir TurkNet'in müşteri hizmetlerini, müşteri temsilcisini aradım ilk önce çalma sesi yoktu ardından telefonla 11 kere tekrar aradım en sonunda çalma sesi geldi bu sefer de 18dakika 53 saniye boyunca arka planda bir müzikle beklettiler. Açacakları yoktu kısacası(bu söylediklerim son 1:30-2 saat içersinde gerçekleşti).

Bayağı aradım zaten bilen bilir TurkNet'in müşteri hizmetlerini, müşteri temsilcisini aradım ilk önce çalma sesi yoktu ardından telefonla 11 kere tekrar aradım en sonunda çalma sesi geldi bu sefer de 18dakika 53 saniye boyunca arka planda bir müzikle beklettiler. Açacakları yoktu kısacası(bu söylediklerim son 1:30-2 saat içersinde gerçekleşti).
Turknet in müşteri hizmetlerine gerçekten ulaşılamıyor şikayetlerini okumuştum baya buda kanıtı oldu

Hocam burdada dediği gibi online işlemlerden destek talebi açtınız mı?
1631103515613.png

Geri
Yukarı