TurkNet'in yeni fiyatı iyi mi?

TurkNet kullananların sitem etmesinin sebebi tek paket fiyat mantığı ve yapılan zam oranının kendilerine fazla gelmesinden dolayı kaynaklanıyor. Zammı normal bulan arkadaşlar boş yere tartışma ortamı yaratmayın, herkes hür iradesiyle kendi fikrini söylüyor. Her şeye zam geldiği gibi internet sağlayıcı firmalar da elbet zam yapacaktı fakat bu kadar zam beklemedikleri için tepki gösterdiler ki bende TurkNet'e yeni geçmiş biri olarak 60 Mbps internete 140 TL vermek pek istemiyorum çeşit çeşit paket olsa bu kadar tepki göstermeyebilirlerdi.
13 sayfadaki her yorumu tek tek okudum lakin keşke sadece senin yorumu okusaymışım :D öyle bir yorum yapmışsın ki 13 sayfayı özetlemişsin helal olsun. :D

Ben GigaFiber alıyorum. Aynı fikirdeyim. Bu hıza ihtiyacım yok neden yüksek ödeyeyim ki daha düşük bütçeye kullandığım hızda alırım dedim diye linç ediliyorum. Okuduğunu anlamada problem yaşayan bazı arkadaşlar benim ISS değiştirmemi TurkNet'i kötülemek olarak algılıyor galiba. Bkz:

Artık laf anlatmayı kestim istediğini yazabilirler, Sizi de bu konularda çok görüyorum bence uğraşmayın anlat anlat bitmiyorlar.
Sen insansın yapman gereken en mantıklı şeyi yapıp şikayetlerini dile getirmişsin millet ölümüne savunuyor sanki babasının işletmesi anlamadık gitti :D

TürkNet'in kendi altyapısı GigaFiber için bana kalırsa mantıklı. İstanbul'da çoğu yere GigaFiber çekmeye başladıklarını düşününce de mantıklı geliyor. 1000/1000 internet için ₺140 verilebilir.

İşin şu boyutu da var. Duyduğuma göre fiber altyapı döşeme için bakır kabloları satma imkanı doğurduğu için firmalara oldukça kar sağlıyormuş. Öte yandan bakır kablodan altyapı kullananlar için ₺140 çok gelecektir.

Demem şu ki fiber altyapı alanlarında ₺140, VDSL alanlarda ise eski fiyat daha uygun olabilirdi.

Geri
Yukarı