TurkNet'ten ayrılmak mantıklı olur mu?

TurkNet'in altyapı sorgulama sitesinde altyapımın desteklediği hız 30Mbps olarak gözüküyor. Geçenlerde TT'yi teklif almak için aramıştım, onların sorgulamasında ise altyapımın desteklediği hız 75Mbps olarak gözüküyormuş. O yüzden TurkNet kaynaklı bir sorun olabileceğini düşünüyorum.

Bende de geçmişte daha farklı bir sorun olmuştu. 75 Mbit alıyordum TurkNet varken. Ardından bir ara çok kopma gibi sıkıntılar oluyordu 1 saat bekliyordum. Sonra TT'den gelip düzeltmişlerdi. Oradaki adam mutlaka TurkNet ile iletişime geçin hızınızı düşürsün 50 yapsın. Bakırdan gelen hız fazla geliyor ondan böyle oluyor gibi saçma sapan bir şey söylemişti. Sonrasında o zamanlar düşürmüşlerdi gerçekten 50 geliyordu öyle kullanıyordum. Tabii şimdiki zamana gelirsek başka issdeyim ve artık 80 bile görüyorum. Ve herhangi bir sıkıntı da yaşamıyorum.

Bende de geçmişte daha farklı bir sorun olmuştu. 75 Mbit alıyordum TurkNet varken. Ardından bir ara çok kopma gibi sıkıntılar oluyordu 1 saat bekliyordum. Sonra TT'den gelip düzeltmişlerdi. Oradaki adam mutlaka TurkNet ile iletişime geçin hızınızı düşürsün 50 yapsın. Bakırdan gelen hız fazla geliyor ondan böyle oluyor gibi saçma sapan bir şey söylemişti. Sonrasında o zamanlar düşürmüşlerdi gerçekten 50 geliyordu öyle kullanıyordum. Tabii şimdiki zamana gelirsek başka issdeyim ve artık 80 bile görüyorum. Ve herhangi bir sıkıntı da yaşamıyorum.

Hangi issdesin? Bende genel olarak TurkNet'ten ayrılmayı düşünüyorum. Bu sorundan dolayı değil. Söylemen sorun olmayacaktır.

Hocam valla olayın aslı astarı nedir bilmiyorum ama bende türknet kullanıyordum bir gün internetimde kopmalar ve hız yavaşlamaları olmaya başladı. Türknet altyapınız desteklemiyor falan diye hızımı 50ye sabitledi ama yine de tam verilen hızı alamıyordum.
Sonrasında fiyatlarda artınca vs artık gına geldi ve internet servisi aldığım firmayı değiştirdim yani türknetten geçiş yaptım şuan bulunduğum servis sağlayıcısında türknette alamadığım hızları alıyorum ve fiyat daha düşük.

İşte belirtemiyorum daha önce yazdım ceza veriyorlar. Merkezi Konya'da.

G ile başlayan 5 harfli sağlayıcı mı? G****net

Hocam valla olayın aslı astarı nedir bilmiyorum ama bende türknet kullanıyordum bir gün internetimde kopmalar ve hız yavaşlamaları olmaya başladı. Türknet altyapınız desteklemiyor falan diye hızımı 50ye sabitledi ama yine de tam verilen hızı alamıyordum.
Sonrasında fiyatlarda artınca vs artık gına geldi ve internet servisi aldığım firmayı değiştirdim yani türknetten geçiş yaptım şuan bulunduğum servis sağlayıcısında türknette alamadığım hızları alıyorum ve fiyat daha düşük.
Sizinki nedir acaba?

Hocam vallahi olayın aslı astarı nedir bilmiyorum ama bende TurkNet kullanıyordum bir gün internetimde kopmalar ve hız yavaşlamaları olmaya başladı. TurkNet altyapınız desteklemiyor falan diye hızımı 50ye sabitledi ama yine de tam verilen hızı alamıyordum.
Sonrasında fiyatlarda artınca vs artık gına geldi ve internet servisi aldığım firmayı değiştirdim yani TurkNet'ten geçiş yaptım şu an bulunduğum servis sağlayıcısında TurkNet'te alamadığım hızları alıyorum ve fiyat daha düşük.

Benim belirttiğim ISS de VPN var gibi hem de her siteyi açıyor.

G ile başlayan 5 harfli sağlayıcı mı? G****net

Sizinki nedir acaba?

Evet o.

Geri
Yukarı