Tutanak yemiş miyimdir?

Dediğim gibi ses kaydında şöyle diyorlardı elimde yok ama "**** uzaklaştırma yemişsin hayırlı olsun 1 ay (arkadan) ahshahahhaah 1 ay cennet ***siz " sınıftakiler beni sevmiyordu zaten çok mutlu olmuşlar üzücü..

Ne diye şikayete gidiyormuş?

Laf atıyor ***** kilolu biraz bende laf attım o atınca o kadar temas yok

Yemekhane olayındada zaten bana ommuz attı diye gidiyormuş sıkıntı olur mu lütfen söyleyin birkaç ay önce annemi babamı uyardı yoksa MEB'e şikayet edeceğim dedi anamın babamın yüzüne bakamıyorum inşallah yemem uzaklaştırma :(

Dediğim gibi ses kaydında şöyle diyorlardı elimde yok ama "**** uzaklaştırma yemişsin hayırlı olsun 1 ay (arkadan) ahshahahhaah 1 ay cennet ***siz " sınıftakiler beni sevmiyordu zaten çok mutlu olmuşlar üzücü.

Laf atıyor ***** kilolu biraz bende laf attım o atınca o kadar temas yok.

Yemekhane olayındada zaten bana ommuz attı diye gidiyormuş sıkıntı olur mu lütfen söyleyin birkaç ay önce annemi babamı uyardı yoksa MEB'e şikayet edeceğim dedi anamın babamın yüzüne bakamıyorum inşallah yemem uzaklaştırma :(

Yani omuz attı diyerek şikayet etse bile çok ciddi bir şey olmadığı için o şikayeti havada kalır müdüre gidip Mehmet, Ahmet bana omuz attı okuldan at diyecek hali yok ya.

Dediğim gibi ses kaydında şöyle diyorlardı elimde yok ama "**** uzaklaştırma yemişsin hayırlı olsun 1 ay (arkadan) ahshahahhaah 1 ay cennet ***siz " sınıftakiler beni sevmiyordu zaten çok mutlu olmuşlar üzücü..

Laf atıyor ***** kilolu biraz bende laf attım o atınca o kadar temas yok

İlk onlar sana bulaşmadı mı? Sen onları şikayet etseydin. Şu zamana kadar laf atmaktan veya yemekhanede kavgadan tutanak veya uzaklaştırma yiyen görmedim. Eğer büyük bir olay olmamışsa hiç bir şey olmaz muhtemelen.

Bir omuz attı diye tutanacak yiyeceksen ohoo. Biz 8-9 kişi S*riyeli bir çocuk dövdük 1 tutanak bile yemedik. Yani bir şey olmaz.

Yani omuz attı diyerek şikayet etse bile çok ciddi bir şey olmadığı için o şikayeti havada kalır müdüre gidip Mehmet, Ahmet bana omuz attı okuldan at diyecek hali yok ya.
hocam yarın 9 da okul var 16 10 da çıkış yapacağım gelişmeleri aktarırım bu arada müdürün odasında ne yapmalıyım hep haksız çıkıyorum bu okula yeni geldim ve hep 5 yıllık öğrenciler kazanıyo bu ütr şeyleri

Kilit nokta ben suçlu çıkıuyorum arkadaşlar

Evet ilk onlar tepsiden yemeği çekti dedimki kardeşim sal yemeği sonra depar ata ata geçti omuz koya koya bende kodum bitane

hocam yarın 9 da okul var 16 10 da çıkış yapacağım gelişmeleri aktarırım bu arada müdürün odasında ne yapmalıyım hep haksız çıkıyorum bu okula yeni geldim ve hep 5 yıllık öğrenciler kazanıyo bu ütr şeyleri

Evet ilk onlar tepsiden yemeği çekti dedimki kardeşim sal yemeği sonra depar ata ata geçti omuz koya koya bende kodum bitane
Sesini çıkart sessiz durma haklı olduğun konuda susma

müdür odasında ne yapcam ? haksız çıkmamak için

Bu arada 17 de burada olun yarın yazacağım olan biteni

İyi akşamlar cümleten

Bu tür küçük şeylerden bir şey olmaz sakin ol. O şahısın senin yemeğine konmaya çalıştığını sende yemeğini vermemek için omuz attığını söyle zaten müdür direkt o çocuğa uyarı felan verir.

iyi akşamlar:)

Geri
Yukarı