Tutanak yer miyim?

Sınıf hatırlatmazsa zaten tutmaz unutur.

Asker olacağım ondan.

Evrak üzerinde bana tutanak tutamaz küfür etmedim anneniz kim? Dedim ama hızlıca.

Geçmiş olsun, artık asker olamayacaksınız uzaklaştırmanız hayırlı olsun. 1 hafta alırsınız muhtemelen, güzel bir tatil olmuş olur hem.

Yalvar yakar özür dile. Allah yardimcin olsun.

Çecek alacağım zaten kabul etmezse arabasına olacakları düşünsün artık.

Geçmiş olsun, artık asker olamayacaksınız uzaklaştırmanız hayırlı olsun. 1 hafta alırsınız muhtemelen, güzel bir tatil olmuş olur hem.

Kanka abart bizim arkadaş 20 tutanak var ne uzaklaştırma aldı ne de dsiplin.

Hocam abartmayın birde hapse girsin isterseniz ayrıca çok birşey olacağını zannetmem düzgün bir şekilde açıklasın sorun olmaz
Siz öyle zannetmeye devam edin. Birkaç haftaya ifadenizi almak için çağırırlar.

Merhaba bugün arkadaşıma anneniz kim? Dedim ve hoca duymuş ve hızlı söylediğim için küfür olarak anladı ve tutanak tutacaktı tutanağı kalmamış sınıfa sordu sınıf yalan attı ve dersi cumaya sınıf hatırlatır mı emin değilim ama hoca unutur tutanak yer miyim?

Hoca böyle bir şeyi aklında bile tutamaz meraklanma. O anda tutsa tutardı zaten.

Tutanaktan önce neden arkadaşınız(!) ağzınızı burnunuzu elinize vermemiş ki? Madem Sosyal'de bunları konuşabiliyoruz, olması gerekeni olduğu gibi ifade etmektede bir sakınca yoktur değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı