Tuvalet nasıl tutulur?

Niye tuvalete düşmekten mi korkuyorsunuz? Ayrıca tuvaleti tutmak sağlık açısından da zararlı. Bırakın gitsin.
Saçma sapan korkularınızı bırakın sağlınızı korumanız için.
Hocam yakınlarda restoran vs başka hiçbir tuvalet yok mu? Tutmak hiç sağlıklı değil sakın tutmayın.
Herkese selam, arkadaşlar. Ben şu an bir aile dostumuzun evindeyim ve tuvalet yerde olanlardan ve ben bu tuvaletleri ölsem kullanamam. 2 gündür büyük tuvaletimi tutabildim ama yarın dönüyoruz; ne yapsam daha rahat yarına kadar tutarım? Böylr devam ederse dayanamayacağım, altıma bırakacağım artık.
"Bir ansiklopedide" tutmanın sağlığa zararlı olmayacağını. Sadece rahatsızlık vereceğini okumuştum.

Okuyunuz...

Baldirların üzerine yük verme gelmesin. Gelirse de kalk ayağa sabit dur baktın geçmiyor sık kendini. Ama siz depolayacağınız kadar depolamışsınız bir yerde patlak verebilir. Sağlık daha önemli.

Hocam yakınlarda restoran vs başka hiçbir tuvalet yok mu? Tutmak hiç sağlıklı değil sakın tutmayın.
Hocam bura allahın unuttuğu bir yer ben bile böyle bir yer olduğunu bilmiyordum daha yeni öğrendim.

Niye tuvalete düşmekten mi korkuyorsunuz? Ayrıca tuvaleti tutmak sağlık açısından da zararlı. Bırakın gitsin.
Hocam bilmeden yargılamazsanız sevinirim. Ben doğduğumdan beri o tuvalete girmedim gireceğimide düşünmüyordum. Çok az kaldı biraz daha dayanırsam kazanacağım.

Kalçanızı kaşıyın ilginç ama işe yarar bir yerde görmüştüm bu arada 2 gün tutmakta zordur helal olsun.
2 gün tutmaktan bende memnun değilim ancak yapabileceğim birşey yok çocukluğumdan beri deniyorum yok olmuyor bu tuvaletlerde yapamıyorum.

Baldirların üzerine yük verme gelmesin. Gelirse de kalk ayağa sabit dur baktın geçmiyor sık kendini. Ama siz depolayacağınız kadar depolamışsınız bir yerde patlak verebilir. Sağlık daha önemli.
Dostum zaten buraya gelmeden bi tur bıraktım. Yarında sabah 11 de yolcuyum uyanınca zaten gelmez tuvaletim evime vardığım gibi bırakıcam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı