Tuvalet nasıl tutulur?

Herkese selam, arkadaşlar. Ben şu an bir aile dostumuzun evindeyim ve tuvalet yerde olanlardan ve ben bu tuvaletleri ölsem kullanamam. 2 gündür büyük tuvaletimi tutabildim ama yarın dönüyoruz; ne yapsam daha rahat yarına kadar tutarım? Böylr devam ederse dayanamayacağım, altıma bırakacağım artık.
O da bir şey mi? Aynı olayı ben köye gittiğimde yaşıyordum. 4-5 gün tutardım Bursa'ya geri dönene kadar. :D

Askerde ne yapacaksın?

İşte zaten alışmaya calışacağım kendi evimizde şu anki kötü deneyimden sonra alaturka tuvaleti kullanmayı deneyeceğim.

Tuvalet eğitimi de verdiğimize göre sosyal istediğim kıvama gelmiş demektir. Senin için büyük geldiği için mi kullanamam diyorsun 10 yaşındaki hocam, içine düşerim diye mi çekiniyorsun, o kısmı tam anlayamadım.

Konuyu tamamen başından sonuna kadar okursanız sevinirim sebebini anlarsınız bir de bilip bilmeden yaşım hakkında atıp tutmasanız sevinirim.

Askerde ne yapacaksın?
Aynen bunu yazmaya gelmiştim. Bu arkadaş gibi alaturkaya hiç alışkın değildim, askerde 1 hafta gümrük tıkalı kaldı mal geçiremedim. Neler çektim. Keşke daha önceden alışsaymışım diye pişman oldum.

Bir an önce alışın valla. Koskoca üniversitelerde ve iş yerlerinde bile alafranga olmayabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı