TV Box Tavsiyesi

Enes3078

Hectopat
En iyi cevaplar
17
Yer
On the PC
Mi Box'u gösterdim aileme ama bütçe açısından biraz sıkıntılı. @develerium hocam Netflix lisansı olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?
Netflix lisansdan kastınız nedir cihaz Android yani Google Play Store üzerinden indirme yapmayla aynı hatta 3D Oyun desteği bile var cihazın o kadar iyi yani :D

KS
Uchihalardan Itachi
En iyi cevaplar
4
Yer
Akatsuki'nin Sığınağı
Birde arkadaşlar bizim TV'nin çözünürlüğü 1366x768'di sanırım. Bu cihaz 1080p izletir mi?
Arkadaşlar izlediğim bir videoda Netflix'i HD bile açmadığını okudum. Ailemi Xiaomi için ikna etmeye çalışacağım bakalım.

develerium

Kilopat
En iyi cevaplar
15
Netflix lisansdan kastınız nedir cihaz Android yani Google Play Store üzerinden indirme yapmayla aynı hatta 3D Oyun desteği bile var cihazın o kadar iyi yani :D
Cihazın gücü ile ilgili değil. Tam bilgim yok ama Netfilix desteği olmadığı zaman SD kalite izlenebiliyor en fazla.
Birde arkadaşlar bizim TV'nin çözünürlüğü 1366x768'di sanırım. Bu cihaz 1080p izletir mi?
Arkadaşlar izlediğim bir videoda Netflix'i HD bile açmadığını okudum. Ailemi Xiaomi için ikna etmeye çalışacağım bakalım.
4K bile izlersiniz ama HD olarak görürsünüz.

Enes3078

Hectopat
En iyi cevaplar
17
Yer
On the PC
Cihazın gücü ile ilgili değil. Tam bilgim yok ama Netfilix desteği olmadığı zaman SD kalite izlenebiliyor en fazla.

4K bile izlersiniz ama HD olarak görürsünüz.
videoda belli bakabilirsiniz :D

Enes3078

Hectopat
En iyi cevaplar
17
Yer
On the PC
Arkadaşlar uzun lafın kısası, 150 lira daha verip Xiaomi Mi almalıyız. Yani ben böyle düşünüyorum.
Aynen alet küçük ama işlevi büyük ben elimden gelse evi full Xiaomi ile donatacam ama öğrenciyiz napalım bi Xiaomi Airdots yetiyor:D bu arada cihaz garantili olduğu için başına bir şey gelse sıkıntı yaşamazsınız :)

KS
Uchihalardan Itachi
En iyi cevaplar
4
Yer
Akatsuki'nin Sığınağı
Arkadaşlar babam almış. Hepinize yardımlarınız için teşekkürler. Mi Box değil ama bakacağım. Tecrübelerimi paylaşırım belki. :)

Yukarı