TV Box Tavsiyesi

Mi Box'u gösterdim aileme ama bütçe açısından biraz sıkıntılı. @DaTTeBayoTheFrog hocam Netflix lisansı olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?

Netflix lisansından kastınız nedir? Cihaz Android yani Google Play Store üzerinden indirme yapmayla aynı. Hatta 3D oyun desteği bile var cihazın, o kadar iyi yani :D

Birde arkadaşlar bizim TV'nin çözünürlüğü 1366x768'di sanırım. Bu cihaz 1080p izletir mi?
Arkadaşlar izlediğim bir videoda Netflix'i HD bile açmadığını okudum. Ailemi Xiaomi için ikna etmeye çalışacağım bakalım.

Netflix lisansdan kastınız nedir cihaz Android yani Google Play Store üzerinden indirme yapmayla aynı hatta 3D Oyun desteği bile var cihazın o kadar iyi yani :D
Cihazın gücü ile ilgili değil. Tam bilgim yok ama Netfilix desteği olmadığı zaman SD kalite izlenebiliyor en fazla.
Birde arkadaşlar bizim TV'nin çözünürlüğü 1366x768'di sanırım. Bu cihaz 1080p izletir mi?
Arkadaşlar izlediğim bir videoda Netflix'i HD bile açmadığını okudum. Ailemi Xiaomi için ikna etmeye çalışacağım bakalım.
4K bile izlersiniz ama HD olarak görürsünüz.

Cihazın gücü ile ilgili değil. Tam bilgim yok ama Netflix desteği olmadığı zaman SD kalite izlenebiliyor en fazla.

4K bile izlersiniz ama HD olarak görürsünüz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda belli bakabilirsiniz :D

Arkadaşlar uzun lafın kısası, 150 lira daha verip Xiaomi Mi almalıyız. Yani ben böyle düşünüyorum.

Aynen alet küçük ama işlevi büyük. Ben elimden gelse evi Full Xiaomi ile donatacağım ama öğrenciyiz, ne yapalım. Bir Xiaomi Airdots yetiyor :D Bu arada cihaz garantili olduğu için başına bir şey gelse sıkıntı yaşamazsınız :)

Yeni konular

Geri
Yukarı