TV+ kurulumunu Turkcell ekibinin yapması zorunlu mu?

meli3635

Decapat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 2 sene önce Turkcell internete geçtim ve internet paketinin yanında TV+ üyeliği bedava idi. Kurulumu yapmak ister misiniz dediklerinde biz istememiştik. Bizi arayın istediğiniz zaman gelip kurulumunu yapalım dediler. Şu an ulaşamıyoruz yoğunluktan dolayı. Kurulumu kendim yapabilir miyim acaba, illa yetkili kişilerin mi gelip kurması gerek?

İP TV hizmeti ise mecbur kendileri hem kutuyu getirecekler hemde kuracaklar.
Diğer türlü işlem nasıl yürür bilmiyorum.

Televizyona uydu LNB üzerinden verilen televizyon kanalları o kutu sayesinde internet üzerinden verilmesi. Bunun için ayrı kutu verirler. Sizde varsa atabilirmisini foroğrafını sadece görüntü yeter alttaki bilgileri çekmeyin.

Televizyona uydu LNB üzerinden verilen televizyon kanalları o kutu sayesinde internet üzerinden verilmesi. Bunun için ayrı kutu verirler. Sizde varsa atabilirmisini foroğrafını sadece görüntü yeter alttaki bilgileri çekmeyin.
cihaz bu şekilde

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2024-05-26 saat 16.33.47_9549e1ff.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-05-26 saat 16.33.47_9549e1ff.jpg
    95 KB · Görüntüleme: 9
Tamamdır güzel bahsettiğim cihaz bu. Ama bu cihazın çalışması için Turkcell ekip arkadaşların gelip cihazı çalıştırıp onay bermesi gerekiyor. Bana öyle yapmışlardı. Kendiniz kursanız bile çalışmayavaktır cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı