TV Plus hizmeti için internet şart mı?

Hocam selam yine ben :D. Fire TV Stick önermiştiniz. Elime geçme ihtimali var. Birkaç soru soracaktım.

- YouTube için hesabımızı bağlayabiliyor muyuz?
- Amazon kütüphanesi fazla boş. Netflix, Disney, BluTV, plex TV gibi uygulamalar kuruluyor mu? 4K izleme desteği var mı?
- İnat TV ve inatbox tarzı uygulamalar çalışıyor mu?
- Olumsuz ve sevmediğiniz özellikleri neler oldu?

Hocam merhaba,

- Evet Youtube hesabınızı girebilirsiniz,
- Netflix, Disney gibi bilinen video izleme uygulamaları elbette var (zaten cihazın amacı bu programları kullanmak) ama Blu TV, Exxen, Gain gibi platformlar yok diye biliyorum harici olarak kurulabiliyor ama çalışır mı onlar bilmiyorum, sizin için denemeye çalışacağım, Plex olması lazım,
- Ben İnatbox uygulamasını kurdum çalışıyor, harici IPTV uygulamalarının bir çoğu da çalışıyor ama bunları APK larını indirdikten sonra cihaza yolluyorsunuz ve o şekilde kuruyorsunuz kendi uygulama kütüphanesinde çıkmadığı için,
- Sevmediğim bir özelliği yani Google hesabı eklenebilse ve Google Play Store olsaydı daha iyi olurdu tabi ama kendi kullandığım ve aboneliğim olan hiçbir uygulamanın yokluğunu hissetmedim ya kendi uygulama mağazasından ya da APK ile kurabildim şu ana kadar,

Başka yapmak istediğiniz birşeyler varsa sorabilirsiniz.

Hocam maalesef Blu TV uygulama APK ile harici olarak kurulsa bile açılmıyor. Diğerlerini denemedim muhtemelen Exxen, Gain de çalışmaz. Başka bir forumda bunun sebebinin Blu TV, Exxen, Gain gibi uygulamaların Fire TV ye uygun TV'de çalışacak uygulamalarının olmamasından kaynaklı olduğu yazıyor.

İsterseniz bir konu açın bir şekilde kullanabilen birileri varsa nasıl olduğunu anlatabilirler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı