Twitch geri açılır mı?

Valla Twitch Türkiye'yi pek umursamıyor, bakalım ne olacak. Tabi şöyle bir gerçek var, her yayıncı düşük kitleli olsaydı belki böyle kalır diyebilirdim ama Twitch, Türkiye'de siyasete bile uzanıp uzun süre kendini konuşturacak kadar yoğun kitleli insanlara ev sahipliği yapıyor. Eğer onlar ses çıkarırsa belki Twitch ile ilgili yeni gelişmeler olabilir.

Şanslarına Jahrein ve ekibi de ilk yasaklanan platformda yer almıştı, Kick'in Türkiye ekibi yasaktan sonra apar topar kumarla ilgili yayınları ülkemizden kaldırmıştı. Eğer bu sayede anlaşıp açtırabilirlerse Kick baya izleyici toplayabilir ve ülkemiz için yeni Twitch haline gelebilir. 🥸

Twitch kadar gereksiz platform yok. Gayet güzel karar sırf yabancı yayıncılarla dalga geçmeye giriyordum.
Az önce dislike attığın yorumumda da aynı şeyi söylemişim ucu sana dokunana kadar rahatsın. Tüm bunların dışında sırf birileriyle dalga geçmeye yer arıyorsan çok umursanacak birisi değilsin.

Tamam kardeşim Twitch'e gidip havuz videoları izleyebilirsin sana kolay gelsin ben arkada seni izliyor olacağım (!)
Hocam sanırım tek yaptığın havuz videoları izlemek?

Az önce dislike attığın yorumumda da aynı şeyi söylemişim ucu sana dokunana kadar rahatsın. Tüm bunların dışında sırf birileriyle dalga geçmeye yer arıyorsan çok umursanacak birisi değilsin.

Hocam sanırım tek yaptığın havuz videoları izlemek?
Sosyal medyada içerik üretip göbek salacak kadar düşük bir insan değilim güle eğleye izleyin iyi forumlar hocam.

Tamam kardeşim Twitch'e gidip havuz videoları izleyebilirsin sana kolay gelsin ben arkada seni izliyor olacağım (!)

Havuz videoları izlediğimide nereden çıkardın 😆 aşinasın bu kanallara herhalde.

Maksat bu güle eğleye izlemek sana batan ne onu anlamadım insanların eğlencesi niye senin zoruna gidiyor?

Kendisi eğlenemiyor diye gelip millete salça oluyor işte 😆😁

Havuz videoları izlediğimide nereden çıkardın 😆 aşinasın bu kanallara herhalde.

Kendisi eğlenemiyor diye gelip millete salça oluyor işte 😆😁
Bu tarz insanlar için uygun ama daha kaba bir tabir var ama modlar gördümü uçurur o yüzden kullanmayacağım. Kısacası ben eğlenmiyorsam kimse eğlenemez kafasına sahip insan türlerinden.

Geri
Yukarı