Twitch kanal aboneliği iptal etme

Knuckless

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, geçen aylarda Amazon Prime almıştım kardeşim benim haberim olmadan Twitch'den bir kanala abone olmuş ilk ay ücretsiz sonraki aylar 8TL diye biliyorum o yüzden iptal etmek istedim ama Twitch hesabına girince abonelik kısmında iptal etme seçeneği çıkmadı destek ile iletişime geçtim ama istediğim sonucu alamadım çözümünü bilen varsa şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, geçen aylarda Amazon Prime almıştım kardeşim benim haberim olmadan Twitch'den bir kanala abone olmuş ilk ay ücretsiz sonraki aylar 8TL diye biliyorum o yüzden iptal etmek istedim ama Twitch hesabına girince abonelik kısmında iptal etme seçeneği çıkmadı destek ile iletişime geçtim ama istediğim sonucu alamadım çözümünü bilen varsa şimdiden teşekkürler.
İptal edemiyorsun diye biliyorum, Twitch Prime iptal etmen gerekiyor ben çok aradım ama bulamadım.

Sanırım Amazon üzerinden giriş yapıp ayarlamanız lazım, Twitch aboneliği oradan sağlanıyor zaten.

Amazon TR'ye girdikten sonra hesabım kısmından Prime üyeliğime tıklıyorsunuz. Oradan iptal ediliyor.
Amazon Giriş Yap bu linke girdikten sonra.

yardım.PNG

Buradan iptal ediyorsunuz.

Amazon Prime ile bir kanala abone olduğunuzda, sistem 1 aylık alıyor yani misal bir kanala abone oldunuz. 2. Ay otomatik abone olmuyor, sizin gidip prime ile abone ol butonuna tıklamanız gerekiyor. Ek olarak Amazon Prime aboneliği ise amazon.com.tr üzerinden. Prime üyeliğim kısmından istediğiniz zaman iptal edilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı