Twitch ödeme beklemede sorunu

enescanergndz

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba Twitch hesabım ile ilgili bir mail geldi ve ödemelerimin askıya aldığını söyledi.
Formu doldurdum fakat 1 haftaya yakın süre geçmesine rağmen dönüş yapılmadı.
İlk para çekme işlemim olacaktı 100 dolar aşmıştım fakat böyle bir talihsizlik oldu. Nasıl çözebilirim başına gelen var mı?
Bu ay bitmeden sorunu çözersem iyi olur, bu ay çözülürse gelecek ayın 15'inde ödeme yapılır ama bu ay geçerse 1.5 daha beklemem gerekecek. Zaten 15 gündür bekliyorum.
Lütfen yardımcı olur musunuz?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Mailden anladığım kadarıyla:
1. Gerçek bir kişi olup olmadığınızı
2. Birden fazla kez farklı lokasyonlardan girdiğinizi
3. Şüpheli ödemeler yaptığınızı -
söylüyorlar.

Girdiğiniz ödeme yöntemleri ile giriş yaptığınız lokasyon ağı farklı olduğu için böyle bir önlem almış olabilirler.

Tabi bir çok sebebi olabilir ama Mailinize gelen şey üzerinden anca bunları söyleyebilirim. Şüpheli işlem dediği şey her şey olabilir.

Eğer hesabınız yeni ise böyle bir durum gerçekleşmiş olabilir. 100$ eşiğine ne zaman ulaştınız?
2 ay önce ulaştım
Bana gelen mail şu;

Your Payout has been suspended.

Merhaba *kullanıcıadı*,

Hesabınızda şüpheli etkinlik tespit edildi. Hesap bilgilerinizin doğruluğunu gözden geçirmenizi ve parolanızı değiştirmenizi öneririz. Sizi korumak üzere, kimliğinizi doğrulayana kadar ödemelerinizi askıya alıyoruz.

Bu e-postayı yanıtlamayın. Bunun yerine lütfen Customer Support adresinden destek talebinde bulunun ve talep formundaki Açıklama bölümüne aşağıdaki bilgileri girin. Bu sayede kimliğinizi doğrulayabilir ve ödeme üzerindeki engeli kaldırabiliriz:

Kullanıcı Adı:
Doğum Tarihi:
Dosyadaki e-posta Adresi:
IP adresiniz*:
Varsa, son dönemde hesaptan yapılan Twitch satın alımlarının fatura numaraları :
* IP adresinizi buradaki güvenli bağlantıya tıklayarak öğrenebilirsiniz. NOT: Kimliğinizi doğrulayabilmemiz ve ödeme üzerindeki engeli kaldırabilmemiz için tüm bilgilerin sağlanması gereklidir.
Yukarıdaki bağlantı "Bize E-Posta Gönderin" formundaki Kategori, Alt Kategori ve Detay Kategorisi alanlarını otomatik olarak doldurmuyorsa , lütfen bu alanlara aşağıdakileri girin:

Kategori: Genel
Alt Kategori: Diğer konular
Detay Kategorisi: Ödeme Askıya Alma
İlgili alanları seçtikten sonra formdaki Açıklama bölümüne doğrulama bilgilerinizi girin.
Bu mesajı, hesabınızda şüpheli etkinlik tespit edildiği için alıyorsunuz.
© 2021 Twitch, Tüm Hakları Saklıdır
350 Bush Street, 2nd Floor, San Francisco, CA, 94104 - USA
sana farklı mail gelmiş, maili gönderdikten sonra mı böyle geldi yoksa ilk gelen mail bu muydu

Yeni konular

Geri
Yukarı