Twitch Yayıncılığı için 10.000 TL PC Toplama

Ryzen dan soğuğum açıkçası.. Render da iyi olabilir lakin fps açısından intel serileri daha iyi.

Birde konu sahibine sorayım. Hangi oyunda e-sporcusunuz ?
2. Nesil Ryzen işlemcilerde Intel arasında bir uçurum yok. En fazla 15-20 FPS'lik fark oluyor ki o da 1080p çözünürlükte. Yayın için çoklu çekirdek performansı gerekiyor ki neden Ryzen tercih etmemiz gerektiğini budan anlıyoruz. 2K ve üstü çözünürlükte Ryzen işlemciler daha performanslı. Bencmark testlerini izlemenizi öneririm. Ve ayrıca neden Ryzen'lara soğuksunuz?

ryzen 7 1700 almıştım. Yanınada gtx 780
Cs go da arkadaşın i 4790k ve gtx 780 i benim işlemcime fark atıyordu.. o zamandan beri intelciyim..

ryzen 7 1700 almıştım. Yanınada gtx 780
Cs go da arkadaşın i 4790k ve gtx 780 i benim işlemcime fark atıyordu.. o zamandan beri intelciyim..
Dediğim gibi 1. nesil Ryzen ile Intel arasında uçurum vardı lakin şuan o uçurum Ryzen tarafından kapatıldı. Sadece benchmark testlerine bakmanız yeterli.

0.8 Mbps upload hızı canlı yayın için yeterli değil.
evet değilmiş.şimdi topladığım sistemi geri satıyorum :)
teşekkür ederim okumuş ama cevap vermemiştim.
0.8 MBPS yayın için yetmez. Netspeed gibi bir firmaya geçebilirsin yayın için iyi oluyor.

10.000 TL'ye monitör dahil değil sanırım :D
evet öyleydi.geridönüşünüz için teşekkürü şimdi ediyorum :)
teşekkür ediyorum araştırıcam hemen ☺

teşekkür ediyorum gerekli araştırmaları yapıcm hemen 😊
geridönüşünüz için teşekkürü şimdi ediyorum :)
Tavsiyem i5 8600k gtx 1070 ti,
İşlemci sıvı soğutmalı ikinci el bir sistem al
bütçeyi biraz daha artırıp i7 8700k ve gigabayt 1080 ti waterforce extreme edition aldım.şimdi geri satıyorum :) geridönüşünüz için teşekkürü şimdi ediyorum :)
Ryzen dan soğuğum açıkçası.. Render da iyi olabilir lakin fps açısından intel serileri daha iyi.

Birde konu sahibine sorayım. Hangi oyunda e-sporcusunuz ?
intel kullandım.ryznde eskiden kullanmıştım.inteli tavsiye ederim ben :) geri dönüşünüz için teşekkürü şimdi ediyorum :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı