Twitch yayıncılığı için 2 adet PC Tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İngilizcesi olanlar şuna bakabilir, konu ile alakalı.
I had given up on AMD… until today - Ryzen 9 3900X & Ryzen 7 3700X Review
LinusTechTips
Ben 3900x’i ultra oyun işlemcisi olarak görmüyorum. Bu bazılarınıza garip gelebilir ama üst seviye bir oyun hazzı alıp karşıya iletmek istiyorum. Bunun içinde 9900k’lı bir sistem satın aldım.
Birde konu nasıl çözüldü diyoruz.
Sistem bilgileri alttaki resimde yazıyor. 2 sistemin parçaları yazıyor. Hepinize teşekkür ederim.
image.jpg

Valla açıkçası yazını okumaya üşendim ama bu kadar para döküyorsan ciddisin gibi, twitch nickini at da followlayayım.
Ha bir saniye sistemini Thaldrin Star kasasından upgrade etme, farklı sitelerden toplayalım sana çok fazla para kurtarırsın, hem itopya gönderene kadar çok beklersin.
Sen paraçaları yaz, gör fiyat farkını.

Valla açıkçası yazını okumaya üşendim ama bu kadar para döküyorsan ciddisin gibi, twitch nickini at da followlayayım.
Ha bir saniye sistemini Thaldrin Star kasasından upgrade etme, farklı sitelerden toplayalım sana çok fazla para kurtarırsın, hem itopya gönderene kadar çok beklersin.
Sen paraçaları yaz, gör fiyat farkını.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hangi site bana söylersen mutlu olurum. Ben birde kargoyla değil şubeye gidip alacaktım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hangi site bana söylersen mutlu olurum. Ben birde kargoyla değil şubeye gidip alacaktım.
Birde itopyada stok kalmamış.

Son düzenleme:
Daha izlenme sayın çok az böyle bir yatırım yapma, ilk önce oyun için bir PC al ve onda başla eğer ki gelişir ise öyle yayın PC'si al aksi taktir de paran boşa gider.

Çoğu yayıncı Panda, Jahrein, Videoyun, Levo, Grimnax, gibi büyük yayıncılar bile bu işe başlarken tek PC ile başladı. çift PC ye 1000 ve üstü izlenmeleden sonra geçti çoğu (anlık izlenmesi)

Hocam 3800x alın birde i9 9900K alın 2080'e 2070 Super sistem alın monitör olarak Gıgabyte'nin çok güzel monitörleri var 0.5 ms monitör vardı ve arka tarafı Rgb olmaktadır. Diğer monitör'ü o kadar lüks'e kaçan almanıza gerek yoktur 1080p destekleyen ya da 2k destekleyen 4ms olan bir monitör alın ekipman olarak aslında bu senin ölçülerine göre değişir benim arkadaşımda Razer Nari kablosuz kulaklık var çok güzel mouse olarak Corsair tercih ederim 10 tuş dan fazla mouse vardı tuşları isteiğinize göre ayarlarsınız klavye olarak Asus Rog strix Flare alabilirsiniz yayında kimseyi rahatsız etmezsiniz yani çat çut sesler gelmez bide arkaya bir perde alın tamamdır. İşte mükemmel bir donanım. 😉

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı