Twitch yayınlar sürekli donuyor

samoel25

Hectopat
Selamünaleyküm arkadaşlar, ben şu anda 35 Mbps VDSL TürkNet internet kullanıyorum ve internet hızımın da 25 Mbps'nin altına düştüğünü görmedim. Ping değerlerimde 20-25 ms arasında seyrediyor. Yani anlayacağınız internetimde bir sorun yok ama çok ilginç bir şekilde sadece Twitch.tv'de 720P hatta bazen 480P yayında donmalar oluyor. YouTube canlı yayın ve Mixer gibi canlı yayın sitelerinde 1080P saatlerce hiç donmayan takılmadan izlerken Twitch.tv'de garip bir şekilde bırakın 1080P'yi bazen 480P de bile donmalar oluyor ve 720P açtığımda 10 saniyede bir donuyor. Bu sorunu daha önce yaşayıp da çözebilen var mı? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende son 2 gundur yasiyordum. DNS'ni degistirmeyi dene.

DNS 1 8.8.8.8
DNS 2 8.8.4.4
Olarak girip dene olmazsa da VPN'le denemeni tavsiye ederim.

Bende son 2 gundur yasiyordum. DNS'ni degistirmeyi dene.

DNS 1 8.8.8.8
DNS 2 8.8.4.4
Olarak girip dene olmazsa da VPN'le denemeni tavsiye ederim.
kanka bunu denedim olmadı VPN e de para vermek istemiyorum free vpn ler hızı çok düşürüyor daha kötü oluyor anca parayla alman lazım varsa bildiğiniz iyi vpn yazarsanız sevinirim

Kanka bunu denedim olmadı VPN'e de para vermek istemiyorum Free VPN'ler hızı çok düşürüyor daha kötü oluyor anca parayla alman lazım varsa bildiğiniz iyi VPN yazarsanız sevinirim.

1.1.1.1 uygulamasini ineririm cloudflare in kendi programi warp i actinmi iyi bir deneyim sunuyor. Ilk ciktigi zamanlar hiz arttiran VPN diye geciyordu.

Ben çözdüm arkadaşlar. Bende de donuyordu artık yeni tarayıcım bu oldu. Opera GX bundan sonra bunu kullanacağım. Twitch ile entegresi var ben çok beğendim 1080P izleyemediğim yayınları sorunsuz bir şekilde hiç donmadan izliyorum üstelik VPN açmadan. Deneyin beğeniceksiniz.

Ben çözdüm arkadaşlar. Bende de donuyordu artık yeni tarayıcım bu oldu. Opera GX bundan sonra bunu kullanacağım. Twitch ile entegresi var ben çok beğendim 1080P izleyemediğim yayınları sorunsuz bir şekilde hiç donmadan izliyorum üstelik VPN açmadan. Deneyin beğeniceksiniz.
Cevabın için sağol dostum deneyeceğim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı