Twitch'de nasıl tanınabilirim?

Lokslaft

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selamlar. Twitch'de yayınlar açıyorum. Genellikle muhabbet yayınları oluyor. Şuanda bir kameram yok. İnsanlarla muhabbetim iyidir sohbet etmeyi severim,yeni insanlarla tanışmayı. İlerleyen zamanda oyun yayınlarına da başlamayı düşünüyorum. Sizce Twitch'de nasıl izleyici kazanabilirim yada nasıl daha fazla izleyiciye ulaşabilirim?

Merhabalar. Şöyleki o şans işi birazda izlenen birinden host gelir sevilirsin tutulursun yada uzun zaman uğraşarak ve tabi arkadaşın dediği gibi reklam yaparak da şu instagram da twitch de olan şeyleri paylaşan ünlü sayfalar var onlardan reklam verebilirsin

Tanınamassın bu saatten sonra. Yayıncı tanıdığın olacak ve seni boostlayacaklar (sürekli host) örnekleri de çok mesela :) Twitch Türkiye öyle bir konumda mesela bir de sürekli kankam yapma, kankam şöyle, öyle de yapmassın gibi kelimeler kullancaksın. Kitle öyle yapacak bir şey yok.

Merhabalar. Şöyleki o şans işi birazda izlenen birinden host gelir sevilirsin tutulursun yada uzun zaman uğraşarak ve tabi arkadaşın dediği gibi reklam yaparak da şu instagram da twitch de olan şeyleri paylaşan ünlü sayfalar var onlardan reklam verebilirsin
hmm işin yolu reklamdan geçiyor diyorsun. bakalım ben yayınlarıma devam edicem reklam da veririm sayfalara ordan da izleyiciler gelir.

keşke bir yerde tanınıp öyle yayın açsaydınız. genelde öyle olmayan yayıncılar çok uzun zamanlar sonra belkide hiçbir zaman tanınmıyor.Yani ya bir oyunu çok iyi oynayacaksın ya da yapılmamış bir şey yapacaksın . Ayrıca o işler reklamla falan olmaz bak bu konuda mithrain ne diyor iyi izle:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu arada orada da tavsiyede bulunduğu gibi reklam yapıyor !

Tanınamassın bu saatten sonra. Yayıncı tanıdığın olacak ve seni boostlayacaklar (sürekli host) örnekleri de çok mesela :) Twitch Türkiye öyle bir konumda mesela bir de sürekli kankam yapma, kankam şöyle, öyle de yapmassın gibi kelimeler kullancaksın. Kitle öyle yapacak bir şey yok.
hmm klasik yayıncı tarzı gibi olayım özenti misali buda iyimiş :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı