Twitch'de "uyarı ekle" görevi nasıl geçilir?

YiğithanEkici

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,,, ben yayın yapmaya başladım başlangıçda Twitch'in bizden yapmamızı istediği 4 bölümlük bir görev pencersi var. Ben buradan 3 bölümü ve 4. bölümün oluştuğu iki parçadan oluşan bir bölümünü yaptım ama sadece diğeri kaldı ve onu hiçbir şekilde yapamıyorum. Bana bu konu hakkında yardımcı olmanızı istiyorum. Görev penceresinde şu görevler var :

Ekran görüntüsü 29-07-2022 03.22.04.png

• Profil resmini, açıklamanı vb. ekle = bunu kolaylıkla yapabiliyorsunuz herhangi bir sıkıntı yok.
  • (Sorun yaşadığım bu) uyarı ekle ; Twitch Studio veya Streamlabs = Streamlabs'in sitesine gidip Twitch hesabımı giriyorum sonrasında bir sürü şeyin linki bende oluyuyor yani sohbet kutusudur, uyarı kutusudur etkinliklik listesidir vb. uyarı kutusunun linkini alıp OBS'e eklediğim anda görevin 2 parçadan oluşan bölümün ilk görevini tamamlamış oluyorum ama diğer bölümünü asla yapamadım buna birazdan geleceğim.
  • Yayını saklayın, klip alın = bu kısmıda bir kez yayın açtığınızda kolaylıkla yapabiliyorsunuz.
  • Uzantı ekle = herhangi bir uzantı yüklediğimde de kolaylıkla bu görevide tamamlayabildim.
  • Gelelim sıkıntı yaşadığım noktaya... 2. bölümde aynen şunlar yazıyor :
-----------------------------------------------------------------------

Ekran Görüntüsü (5).png

Yayına uyarılar eklemek, izleyicilerinizi kutlamanın en kolay yollarından biridir.

Uyarılar, izleyicileriniz takip ve benzeri eylemler yaptıklarında otomatik olarak kanalınızda görünen özel görsellerdir.
Uyarılar hakkında daha fazla bilgi edinin

Twitch Studio
Veya.
Streamlabs
'De uyarılar ekleyin.

------------------------------------------------------------------------
Burada Twitch Studio ve stremlabs link şeklinde verilmiş bizi kendi sitelerine gönderiyorlar Streamlabs'in sitesinde uyarılar linki var onu kopyaladığımda problem çözülüyor ama Twitch Studio'ya tıkladığımda beni Twitch'in yardım sayfası gibi bir yere götürüyor herhangi bir link adresi ya da o tarz bir şey yok. Sadece Twitch Studio da (Twitch'in OBS programı gibi bir şey) uygulamanın içinde Twitch'in *twitch bildirimleri* adında Streamlabs'in yanından bile geçemeyecek sadece Twitch'e has birdirim katmanı var ben belki budur diye bu Twitch bildirimlerini ekledim ama görev tamamlanmadı bu sefer Streamlabs'daki linki Twitch Studio'da eklemeye çalıştım ama gene olmadı. Twitch'in sitesini çokça deştim Streamlabs'deki gibi bir link ya da o tarz bir şey asla bulamadım ve görev asla tamamlanmıyor ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı