Twitch'te Minecraft kategorisi altında CraftRise oynamak sorun yaratır mı?

pasaa2k

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Yayıncı
Merhaba arkadaşlar,
Twitch'te aktif olarak yayın yapıyorum. Yayınlarımda Minecraft oynamak istiyorum ancak Premium üyeliğim olmadığı için 3. parti uygulamaları yayına vermek istemiyorum. CraftRise Launcher üzerinden oyunumu Minecraft kategorisi altında yayınlarsam sıkıntı çıkar mı? Deneyen veya bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok mutlu olurum.

Merhaba arkadaşlar,
Twitch'te aktif olarak yayın yapıyorum. Yayınlarımda Minecraft oynamak istiyorum ancak Premium üyeliğim olmadığı için 3. parti uygulamaları yayına vermek istemiyorum. CraftRise Launcher üzerinden oyunumu Minecraft kategorisi altında yayınlarsam sıkıntı çıkar mı? Deneyen veya bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok mutlu olurum.
Hayır, sonuçta Craftrise Minecraft sunucusu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl sorun olmaz? CraftRise kullandığına göre oyunun orijinal değil.
Ben mi yanlış biliyorum? Bu sunucuyu oynayanlar MC'yi ücretsiz olarak internet üzerinden indirmiyorlar mı? Korsan olmuyor mu bu?

Hani korsana destek yoktu forumda?

Artı -2 Eksi
Nasıl sorun olmaz? CraftRise kullandığına göre oyunun orijinal değil.
Ben mi yanlış biliyorum? Bu sunucuyu oynayanlar MC'yi ücretsiz olarak internet üzerinden indirmiyorlar mı? Korsan olmuyor mu bu?

Hani korsana destek yoktu forumda?

Arkadaş soru sormuş sadece? Korsan nasıl indirebilirim diye falan da sormamış. Yardımcı olmayacaksanız konuya girmemenizi tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı