Twitch'te öne çıkabilecek içerikler

ASBT

Femtopat
Daha fazla  
Bir süredir Twitch'te yayın yapıyorum kanalım çok büyük değil 2 ile 6 arasında izleyici sayısına sahibim, artık biraz daha keşfedilmek istiyorum. Bunun için öne çıkabilecek içerikler ve oyunlar arıyorum. Sizin bu çok izlenir dediğiniz içerik ve oyunlar varsa ve benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

Yeni çıkacak Days Gone PC versiyonu var, onu oynayabilirsin. LoL'de 0'dan serisi iyi izleniyor, yapabilirsin.

Önerdiğin oyuna bakacağım. LoL için ben ümitsiz bir vakayım hiçbir platformda oynayamıyorum.
Resident Evil oynayabilirsin şu an bayağı hype bir oyun.

Village olanmı. Böyle büyük yapım oyunlar bütçe olarak biraz zorlayabilir.

Önerdiğin oyuna bakacağım. LoL için ben ümitsiz bir vakayım hiçbir platformda oynayamıyorum.

Hocam yeni çıkış yapacak oyunlar da arkadaşın dediği gibi heyecan oluyor ve en kolay yoldan ulaşmak-izlemek istiyor. Bu yüzden bu tür oyunları değerlendirip içerik olarak çekmeniz daha yararlı olur kanal gidişatı açısından.

Hocam yeni çıkış yapacak oyunlar da arkadaşın dediği gibi heyecan oluyor ve en kolay yoldan ulaşmak-izlemek istiyor. Bu yüzden bu tür oyunları değerlendirip içerik olarak çekmeniz daha yararlı olur kanal gidişatı açısından.

Evet haklısınız. Şu anda GTA bayağı izleniyor diye rp ye başladım ama fark ettimki izleyen rpyi değil serveri izliyor eightborndan başka izlenen server yok.

Twitch'de ne oynandığından çok kimin oynadığına bakıyorlar bence. Son zamanlarda yayın açan kişi sayısı arttığı için kişisel beceriler haricinde izleyiciyi çekmek biraz zor gibi. Öneri olarak da en iyi oynadığın veya güncel oyunları oyna derim.

Geri
Yukarı