TWRP ekranından çıkılmıyor

297179

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Telefonuma root atmak için TWRP indirip adb ve fastboot ile telefona kurdum, ve telefonu açtığımda ekrana TWRP gelmesi için izlediğim videoda boot sıralamasını değiştirdim, ve başarılı bir şekilde TWRP'yi açtım. Ancak nasıl çıkacağımı bilmiyorum. Yani normal ana ekranıma döneceğimi.

Telefonum :Vestel Venüs_5530
İndirdiğim TWRP: TWRP - Vestel Venüs 5530 TWRP

izlediğim video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

System reboot çalışmıyor Boot sıralamasında en başa aldı sanırım TWRP'yi sistemi en başa almam gerek sanırım Windows'ta böyle bir olay vardı.
ayarları kurcalarken sistemi komple sildim iş beni aşar artık

Telefonuma root atmak için TWRP indirip adb ve fastboot ile telefona kurdum, ve telefonu açtığımda ekrana TWRP gelmesi için izlediğim videoda boot sıralamasını değiştirdim, ve başarılı bir şekilde TWRP'yi açtım. Ancak nasıl çıkacağımı bilmiyorum. Yani normal ana ekranıma döneceğimi.

Telefonum :Vestel Venüs_5530
İndirdiğim TWRP: TWRP - Vestel Venüs 5530 TWRP

izlediğim video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu soruna çözüm bulabilecek bu işi bilen kimse yokmu

System reboot çalışmıyor Boot sıralamasında en başa aldı sanırım TWRP'yi sistemi en başa almam gerek sanırım Windows'ta böyle bir olay vardı.
Ayarları kurcalarken sistemi komple sildim iş beni aşar artık.

Hocam Android forumlarına yazarsanız eminim bulucaklardır çözümü.
Fotoğraf atar mısınız hangi ekranda kaldı.

fotoğraf çekebileceğim bir cihaz bulunmadığı için elimde atamıyorum ama telefonu yeniden başlattığımdada kapatıp açtığımdada bu twrp ekranı geliyo

Fotoğraf çekebileceğim bir cihaz bulunmadığı için elimde atamıyorum ama telefonu yeniden başlattığımdada kapatıp açtığımdada bu TWRP ekranı geliyor.

Fastboot Devices'ten Recovery değil de Boot ekranına TWRP'yi atamışsın. Sorunu çözdüm ben, hala bu sorun varsa yardımcı olabilirim.

Hocam telefonum Mi9t güncelledim ve yeniden başlarken TWRP modda kaldı ve hiç anlamıyorum yardımcı olur musun lütfen.

Güç düğmesine uzun basıp kapat sonra aç bunu denedin mi?
Yapmana rağmen Android başlatılamıyorsa napılacağını bilmiyorum sıfırlamayı deneyebilir ya da varsa ROM internette bunu yükleyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı