Type-C to DP kablo ile G-Sync açılmıyor

Buyrun.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-16 220127.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-16 220127.png
    123,7 KB · Görüntüleme: 5
Kusura bakmayın biraz talepkãr oldum ama netleştirmeye (mesela verdiğiniz modelde Type-C girişinde thunderbolt desteği olması gibi) çalışıyorum. Son olarak iki şey isteyeceğim, ondan sonra eldekilere binaen net bir şey belirteceğim:
1 - Monitörde FreeSync ya da modül varsa G-Sync açık mı?
2 - Monitör modeli nedir? (VRR ya da modül olup olmadığına bakmak adına)

Kusura bakmayın biraz talepkãr oldum ama netleştirmeye (mesela verdiğiniz modelde Type-C girişinde Thunderbolt desteği olması gibi) çalışıyorum. Son olarak iki şey isteyeceğim, ondan sonra eldekilere binaen net bir şey belirteceğim:
1 - monitörde FreeSync ya da modül varsa G-Sync açık mı?
2 - monitör modeli nedir? (vrr ya da modül olup olmadığına bakmak adına)

Estağfurullah, ne kusuru.
Monitörde AMD FreeSync Premium açık.
Monitör Lenovo Legion R27I30.

Estağfurullah, ne kusuru.
Monitörde AMD FreeSync Premium açık.
Monitör Lenovo Legion R27I30.

Hibrit modun açıkken görmeme durumu var vs. diye geçiyor, DDU ile sürücüyü kaldırıp monitöre bağlıyken tekrar yüklemeyi de denebilirsiniz ama ben monitörde VRR görüntüleyemedim. Ayrıca FreeSync için de yalnızca AMD Radeon serisi kartlarla HDMI üzerinden FreeSync Premium çalışır ibaresinde bulunmuş firma.

1715889464666.png

Eki Görüntüle 2197293

Yüksek ihtimalle o yüzden açılmıyor gibi duruyor. Acaba teyit eder misiniz monitör bu mu?https://psref.lenovo.com/syspool/Sy...ec.PDF?v=4a877d0a-303c-464f-a8c3-b533fdca6a31

Dosya Ekleri

• 1715890154771.png
    1715890154771.png
    13,5 KB · Görüntüleme: 4
Hibrit modun açıkken görmeme durumu var vs. diye geçiyor, DDU ile sürücüyü kaldırıp monitöre bağlıyken tekrar yüklemeyi de denebilirsiniz ama ben monitörde vrr görüntüleyemedim. Ayrıca FreeSync için de yalnızca AMD Radeon serisi kartlarla HDMI üzerinden FreeSync Premium çalışır ibaresinde bulunmuş firma.

Eki Görüntüle 2197282

Eki Görüntüle 2197293

Yüksek ihtimalle o yüzden açılmıyor gibi duruyor. Acaba teyit eder misiniz monitör bu mu?https://psref.lenovo.com/syspool/Sy...ec.PDF?v=4a877d0a-303c-464f-a8c3-b533fdca6a31

Evet monitör bu. DDU ile kaldırmayı deneyip yükleyeceğim hocam. Sonucu yazarım açılmazsa sağlık olsun.

Evet monitör bu. DDU ile kaldırmayı deneyip yükleyeceğim hocam. Sonucu yazarım açılmazsa sağlık olsun.
VRR yani g-sync compatible belirtisi olsaydı net olurdu ama maalesef yok. FreeSync çıkış için de HDMI belirtmişler yukarıda belirttiğim gibi. Yani bir ihtimal ama 2.1 sürüm varsa onla da deneyebilirsiniz.
Not: @Saint Lucia müsait olunca bakarsa belki görmediğimiz bir şey belirtir.

Geri
Yukarı