TYT 1,5 ayda biter mi?

thworld

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. TYT netlerim 50 civarıydı ama en son denemede çalışmadığım için 20-30 netlere düştü. Eşit ağırlıkçıyım sınava sayısaldan girip mühendislik okumak istiyorum. Sorum şu TYT 1.5 ayda biter mi?

Konudan bağımsız bir şey sormak istiyorum. Bu zaman aralığında TYT neti arttırmak için deneme çözüp sonra yanlış çıkanların çözümünü izlemek daha iyi ve karlı olmaz mı?
Deneme çözmenin amacı da o zaten hocam.

120k üstü olanlar zekası düşük mü oluyor? Bu ne saçma bir sınıflandırma.

Pek ciddiye almamış, fazla çalışmamış veya sınavda şansı yaver gitmeyenler oluyor. Sınıflandırmada bir saçmalık yok sana yazdığm cevapta anlattığım sistemin ne kadar iyi olduğunu örnekle pekiştirmek istedim herhangi bir şekilde aşağılamak değildi amacım ama genelde tanıştığım 120k üzeri insanlar zekası düşük oluyor bu da ek bilgi üniversitede ihtiyacın olacak.

Pek ciddiye almamış, fazla çalışmamış veya sınavda şansı yaver gitmeyenler oluyor. Sınıflandırmada bir saçmalık yok sana yazdığm cevapta anlattığım sistemin ne kadar iyi olduğunu örnekle pekiştirmek istedim herhangi bir şekilde aşağılamak değildi amacım ama genelde tanıştığım 120k üzeri insanlar zekası düşük oluyor bu da ek bilgi üniversitede ihtiyacın olacak.
121K ya giren adam geri zekalı mı oluyor?

Geri
Yukarı