TYT 50 net yapan biri kazanabilir mi?

mopish

Decapat
Daha fazla  
Babalar şu an TYT de 45-55 arası net yapıyorum açıkçası yumurta kapiya dayanmaya basladı sizce basarili olabilir miyim? 6 ay icerisinde hedef 70-90 net.

38 TYT 52 AYT neti yaparak mühendislik kazandım hocam eğer AYTde güzel bir sonuç yaparsan istediğin yere gidebilirsin.

Aga şu soruları hiç anlamıyorum. Kendinize biraz hedef koyun net olarak bakmayın. Sınavı -10 net yapan adamda kazanıyor. Önemli olan hedefini gerçekleştirmek. Sayısalsındır hedefin 200k yapmaktır o zaman ona göre yoğunlaş ve elinden gelenin en iyisini yap. Eğer hedefin sadece TYT netini 70 yapmaksa çok rahat yaparsın. Her deneme illa yapamadığın bir konu vardır. O konuya çalış netin artar zaten.

Babalar şu an TYT de 45-55 arası net yapıyorum açıkçası yumurta kapiya dayanmaya basladı sizce basarili olabilir miyim? 6 ay icerisinde hedef 70-90 net.
6 ay içerisinde her dersten +7 net yapamayacak mısın sence? Fen, matematik, türkçe. Bunlardan 7'şer soru arttırabilirsin. Gözünde 20-30 net diye büyütme. Her dersten 7/8 net olarak düşün. Ders ders odaklanıp çalışırsan fazlasıyla yaparsın.

Geri
Yukarı