TYT fizik çalışırken MEB kitaplarına bakılır mı?

YKS öğrencisi

Decapat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar TYT ve AYT fizik çalışırken MEB kitaplarına bakmak gerekir mi? Bir de ben Altuğ Güneş'ten dinledikten sonra MEB kitabına bakmayı düşünüyorum. Sadece Altuğ Güneş'ten dinlesem yeterli mi?

Altuğ güneşi ilk defa senden duydum bir bakayım ama ben TYT fiziğe kitaptan çalışarak fulledim. Kitap yararlı oluyor ama sadece kitap olmaz benim tavsiyem ekstra bir video izleyeceğin kanal(Altuğ Güneşe baktım fena değilmiş ama bence barış hocanınki daha iyi)ve TYT soru bankan bulunsun.

Altuğ güneşi ilk defa senden duydum bir bakayım ama ben TYT fiziğe kitaptan çalışarak fulledim. Kitap yararlı oluyor ama sadece kitap olmaz benim tavsiyem ekstra bir video izleyeceğin kanal(Altuğ Güneşe baktım fena değilmiş ama bence barış hocanınki daha iyi)ve TYT soru bankan bulunsun.
Altuğ güneşten dinleyecem ve onun soru bankasını alacam altuğ güneşi izleyenler seviyormuş galiba. Yorumları okudum full yapan bile olmuş. Meb kitabı gereksiz mi sana göre ?

Altuğ güneşten dinleyeceğim ve onun soru bankasını alacağım altuğ güneşi izleyenler seviyormuş galiba. Yorumları okudum Full yapan bile olmuş.

Altuğ güneşten dinleyecem ve onun soru bankasını alacam altuğ güneşi izleyenler seviyormuş galiba. Yorumları okudum full yapan bile olmuş. Meb kitabı gereksiz mi sana göre ?
MEB kitabı FKB için gerçekten acayip fayda sağlıyor hocam. Ben Altuğ Güneş'i dinlerken MEB kitabından devam ediyorum hocanın zaten kendi anlattığı cümleler MEB kitabından.

Biyoloji hocamız dersi MEB kitabından anlatırdı bizim. Özet çıkarırım diyorsanız olabilir biyoloji için. Kimya pek hatırlamıyorum ama fizik için yetersiz bence MEB kitapları.

Geri
Yukarı