TYT için kaynak önerisi

kardeşim emin ol aldım ama sadece konu sonunda ösym tarzında soruları ve problemlerini çözdüm çok kolay değmez kesinlikle ilk kitap için olabilir

345'in olayı aslında her seviyeye hitap etmesi. Kolaydan zora gidiyor. Şahsen son klasik tesler ile ÖSYM tarzlarına bayağı kafa patlatmıştım. Sizin seviyeniz yüksek olduğu içindir bence.

Hatta sayısal mantıkta bir soru vardı, asla unutmam. İp yakma sorusuydu. Gavura sorar gibi sormuşlar o kısımda gerçekten.

Hocam bir sepet oluşturuyorum, bazı ürünlerin başlıklarında 2021 yazıyor, ben 2023`te gireceğim sınava. Müfredat değişimi söz konusu olmaz değil mi?

Müfredat değişebilir. Siz ilk LGS'ye girenler olduğunuz için yeni bir sınav sistemi de gelebilir. Ama büyük bir değişiklik olmaz. Siz yine alın.

Harika! Hocam gerçekten teşekkürler.

345 yayınlarını daha önce hiç duymadım, almaya değer mi?

Palmeyi ben şu an 10. sınıf için kullanıyorum, soruları gerçekten kaliteli, ben de ilk başta Palme düşündüm TYT için, siz de önerdiğinize göre listeye ekleyebilirim, en sonunda karar vereceğim zaten.

Geometrim zayıf diyebilirim, temel şeyleri anca çözebiliyorum. Karekök 0 ve Birey B ağır mı gelir, yoksa çalıştıktan sonra halledebilir miyim?

Türkçe içinse ben yine Palme düşünmüştüm fakat Karekök ve Avantaj`a da bakayım o zaman.

Genelde bu tür konulara çok mesaj yazılmaz, anasayfaya düşmüyor çünkü. Umarım dediğiniz gibi farklı görüşler de gelir.
Hocam yanlış anlama ama 345i duymadıysan derslere biraz daha odaklanmanı öneririm :(

Teşekkürler Karekök 0' ı yeni nesil konusunda başarılı değil hiç soru sormamış sonra ÖSYS sorularında kalakaldım 😅. 345 şuan en mantıklısı gözüküyor o zaman. Bilgi sarmal konusunda çok yorum görmedim.

Hocam yanlış anlama ama 345i duymadıysan derslere biraz daha odaklanmanı öneririm :(
Derslerim iyi, ortalamam 80.2073, çoğu sınava adam akıllı çalışamamış olmama rağmen, iyi bir ortalama değil fakat derslere odaklanmayan birisinin de bu ortalamaya sahip olabileceğini sanmıyorum. Bu zamana kadar testlerimi hep internet üzerinden çözdüm, konu anlatım videolarında gördüğüm testler, soru çözümleri videolarında gördüğüm testler ve benzeri. Bu sebeple duymamış olmamı normal karşılamalısınız.

Herkese hayırlı bayramlar.

Benim açtığım konular kimsenin ilgisini çekmemişti o zaman. Bu konuda gerçekten çok yardımcı olundu.

Arkadaşlar konu dışı ama bir soru daha sormak istiyorum, kitaplar en ucuz kitapsec sitesinde, bu site güvenilir mi bilginiz var mı? İnternetten baktığım kadarıyla güvenilir sanırım, alışveriş yapan var mı aranızda?
Yargı Yayınevi'ni öneririm. Çoğu kitap Kitapseç'ten %10-15 daha ucuz, üstünde 30 lira üstüne kargo bedava falan var.

Yargı Yayınevi'ni öneririm. Çoğu kitap Kitapseç'ten %10-15 daha ucuz, üstünde 30 lira üstüne kargo bedava falan var.

Hocam, baltalamak istemem ama bir defasında Yargı'dan kitap alışverişi yaptığımda kargom 3 haftada gelmişti. Pandemiden de olabilir. Karekök 0 geometriyi geçen Mayıs ayında sipariş etmiştim. Gelmesi Haziran'ı bulmuştu.

Hocam, baltalamak istemem ama bir defasında Yargı'dan kitap alışverişi yaptığımda kargom 3 haftada gelmişti. Pandemiden de olabilir. Karekök 0 geometriyi geçen Mayıs ayında sipariş etmiştim. Gelmesi Haziran'ı bulmuştu.
En son Sürat ve Yurtiçi ile gönderiyorlardı, Sürat'le istediğimde aynı şehirde olmamıza rağmen benim de 2 haftada gelmemişti. Yurtiçi ile ise ertesi güne ulaşmıştı kargolarım. Tam tersine benim de Kitapseç'ten siparişim 2-3 haftada ulaşmıştı :D

Ben de konu sahibi arkadaş gibi bu yaz tatilinde TYT'ye başlayacağım, Matematik için 345 mi alsam Karekök mü alsam karar veremedim. İkisi arasındaki seviye farkı nedir? 345 biraz daha zorlayıcı Karekök her zamanki gibi daha da öğretici diye gördüm kitap incelemelerinde, karar veremedim açıkçası.

Ben de konu sahibi arkadaş gibi bu yaz tatilinde TYT'ye başlayacağım, Matematik için 345 mi alsam Karekök mü alsam karar veremedim. İkisi arasındaki seviye farkı nedir? 345 biraz daha zorlayıcı Karekök her zamanki gibi daha da öğretici diye gördüm kitap incelemelerinde, karar veremedim açıkçası.
Karekök 0 al.

Yeni konular

Geri
Yukarı