TYT matematik bitmeden AYT matematiğe başlanır mı?

Problemlere kadar ki konu kesinlikle bitirilmeli ayrıca TYT fonksiyonları da çok önemli. Bunları bitirdikten sonra hem problemler hem AYT Matematik çalışabilirsin.

Ben fonksiyonları bitirir bitirmez AYT'ye başlamıştım. Kalan konuları deneme çözerek halletmiştim. Ama sizde ters tepebilir. Konuları birlikte götürmeniz daha iyi olur.

Bayağı geçmiş ama sorayim hocam, geometri temelim yok su an yavas yavas goturmeye calisiyorum fonksiyon da yeni bitti. AYT'ye gecmek mantikli mi sizce? Geometri bitsin sonra mi geceyim yoksa su an baslasam sorun olur mu? Geometri bilmeden AYT gecsem cok zorlanir miyim konularda? Veya nerede zorlanmaya baslarim?

Bayağı geçmiş ama sorayim hocam, geometri temelim yok su an yavas yavas goturmeye calisiyorum fonksiyon da yeni bitti. AYT'ye gecmek mantikli mi sizce? Geometri bitsin sonra mi geceyim yoksa su an baslasam sorun olur mu? Geometri bilmeden AYT gecsem cok zorlanir miyim konularda? Veya nerede zorlanmaya baslarim?
Geometriyi yıl boyunca halledersin. TYT matematiğin iyiyse Ayt'ye hemen başla.

Çarpanlara ayırma, Köklü/Üslü, mutlak vs bitti TYT matta 20+ konumundayim geometri olmadan fakat fonksiyonda polinomda falan grafikler korkutuyor açıkçası. Hoca analitikten vs çözüyor hiçbir şey anlamıyorum.
Polinom fonksiyon zaten AYT'nin de konusu. O grafikler falan da en başta zorlanabilirsin ama sonra halloluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı